1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Wienerberger s 200-ročnou históriou

Wienerberger logo
Stupava - Spoločnosť Wienerberger tento rok oslavuje 200 rokov od svojho založenia. Z malej továrne sa firma postupne rozrástla na jedného z najúspešnejších výrobcov tehál na trhu. Dnes patrí k lídrom medzi inovatívnymi výrobcami stavebných materiálov.

Modernizácia Vodného diela Gabčíkovo

vodne dielo gabcikovo1
Gabčíkovo - Metrostav začal s injektážou podzákladia pravej plavebnej komory Vodného diela Gabčíkovo (VDG). Ďalšie práce prebiehajú súbežne.

DHL Supply Chain predstavuje Stratégiu 2025

DHL logo
Senec – Pre názornú ukážku novej Stratégie 2025 DHL Supply Chain si Oscar de Bok, generálny riaditeľ DHL Supply Chain, zvolil technologický areál v Beringe, Holandsku, jeden z vlajkových logistických areálov spoločnosti DHL.

Time critical solutions spoločnosti GEFCO posúva hranice rýchlosti

gefco logo
GEFCO svojím novým produktom Time Critical Solutions (TCS) posúva hranicu rýchlosti o krok vpred. Ako prvá firma v SR ponúka nepretržitú službu super rýchlej logistiky, vrátane balenia zásielok, colného zastúpenia i správy dokumentácie.

CTP sa stáva najväčším developerom a majiteľom priemyselných a logistických parkov na Slovensku

logistic park
Košice – Po akvizícii biznis parku v areáli letiska Košice sa CTP stal lídrom a najväčším developerom a vlastníkom priemyselných a logistických nehnuteľností na Slovenku. CTP ďalej potvrdzuje svoju prítomnosť v strategických polohách v rámci CEE regiónu.

DACHSER otvoril nové logistické centrum vo Freiburgu

dachser big
Poskytovateľ logistických služieb DACHSER otvoril nové logistické centrum v priemyselnom parku Breisgau vo Freiburgu v Nemecku. Na celkovej ploche 6 117 m2 vyrástol nový prekládkový terminál s 82 bránami a dvojpodlažná kancelárska budova.

Volkswagen zaznamenal v minulom roku rekordný odbyt

Volkswagen Company logo
Wolfsburg - Nemecký automobilový koncern Volkswagen (VW) oznámil, že v minulom roku zaznamenal rekordný odbyt. To by mu mohlo pomôcť udržať si pozíciu najväčšieho výrobcu áut na svete.

Shell začína ponúkať vysokorýchlostné nabíjanie elektromobilov

shell gas station 1
Bratislava – Predajca palív spoločnosť Shell spustila do prevádzky prvú vysokovýkonnú nabíjaciu stanicu Ionity v strednej a východnej Európe a zároveň otvorila aj prvú vlastnú nabíjaciu stanicu Shell Recharge.

Vlastník Opel, francúzska skupina PSA, v ňom plánuje zrušiť 4100 miest

opel logo 2
Berlín - Francúzska skupina PSA Peugeot Citroën, vlastník nemeckej automobilky Opel, v nej plánuje zrušiť až 4100 pracovných miest. Informovala o tom agentúra Bloomberg s odvolaním sa na nemenovaný zdroj.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...