1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

ZSSK uvádza do prevádzky svoje najnovšie stredisko technicko-hygienickej údržby a rušňové depo vo Vrútkach

train2
Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) spustila procesy kolaudácií technológií a budov strediska technicko-hygienickej údržby (THÚ) a rušňového depa vo Vrútkach. Po jeho skončení bude mať ZSSK na Turci svoju najmodernejšiu prevádzku THÚ.

Počet platiacich cestujúcich na železniciach rastie už štyri roky po sebe

Train
Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) prepravila za rok 2019 celkom 77 356 524 cestujúcich, čo znamená v porovnaní s rokom 2018 nárast +4,8 % (rok 2018: 73 807 854 prepravených cestujúcich).

DACHSER rozširuje pobočku v Öhringene

Dachser1
DACHSER začal stavebné práce na rozšírení svojej pobočky v nemeckom Öhringene. Do leta 2020 sa súčasný tranzitný terminál rozrastie o 3 500 m2. Taktiež ku kancelárskej budove pribudne nové poschodie, čím sa jej plocha zväčší o 600 m2.

Problémy strojov Boeing 737 Max brzdia rastové plány Ryanairu

boeing logo2
Dublin - Problémy strojov Boeing 737 Max výrazne zabrzdia rastové plány najväčších európskych nízkonákladových erolínií Ryanair.

Električky do Dúbravky by mali začať opäť premávať po 17. februári

tram elektricka
Bratislava – Premávka električiek po zmodernizovanej časti trate až do bratislavskej Dúbravky by mala byť opäť spustená po 17. februári.

Z Bratislavy sa bude lietať do Moskvy denne aj v tomto roku

bratislava airport
Bratislava – Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave sa bude do Moskvy lietať denne aj v roku 2020. Letecká spoločnosť Pobeda plánuje lietať medzi týmito mestami sedemkrát týždenne a v letnom období päťkrát za týždeň.

Dodávky just in sequence po železnici do výroby Škoda Auto

DB schenker logo
Praha - Pomocí integrovaného a dynamického konceptu podporují společnosti DB Cargo Logistics a DB Schenker automobilku Škoda Auto ve využívání nových výrobních kapacit.

GEFCO a Airbus podpísali zmluvu o prechode k recyklovateľným prepravným obalom

gefco logo
Spoločnosť GEFCO, popredný svetový poskytovateľ multimodálnych riešení dodávateľského reťazca, podpísala zmluvu s firmou Airbus, globálnym lídrom leteckého priemyslu. GEFCO pre Airbus zabezpečí prechod k čistejšiemu, ekologickejšiemu dodávateľskému reťazcu.

Pobočka DACHSER Ostrava otvorila prevádzku v novom logistickom termináli

DACHSER logo
Medzinárodný poskytovateľ logistických služieb DACHSER sa v Ostrave presťahoval do nových priestorov.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...