1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Mesto pripravuje lokalitu na výstavbu rodinných domov

building houses Construction
Levoča – Mesto Levoča v súčasnosti pripravuje lokalitu na výstavbu rodinných domov. Primátor Miroslav Vilkovský pre TASR uviedol, že celý projekt Krupný jarok je rozdelený do dvoch etáp, pričom v prvej by malo vzniknúť 30 pozemkov vo veľkosti od 500 do 700 štvorcových metrov.

CTPark v Nitre rozšíri svoju kapacitu pre dodávateľa automobilových komponentov

CTPark insdustrial hall
Nitra - Len nedávno spoločnosť CTP ohlásila akvizíciu biznis parku v Košiciach, čim sa stala novým lídrom na trhu v oblasti prémiových priemyselných a logistických parkov, a už plánuje ďalšie zväčšenie svojich plôch a portfólia certifikovaných nehnuteľností.

Wienerberger s 200-ročnou históriou

Wienerberger logo
Stupava - Spoločnosť Wienerberger tento rok oslavuje 200 rokov od svojho založenia. Z malej továrne sa firma postupne rozrástla na jedného z najúspešnejších výrobcov tehál na trhu. Dnes patrí k lídrom medzi inovatívnymi výrobcami stavebných materiálov.

Modernizácia Vodného diela Gabčíkovo

vodne dielo gabcikovo1
Gabčíkovo - Metrostav začal s injektážou podzákladia pravej plavebnej komory Vodného diela Gabčíkovo (VDG). Ďalšie práce prebiehajú súbežne.

V Záhorskej Bystrici plánuje investor výstavbu bytového súboru

house worker
Bratislava – V bratislavskej mestskej časti Záhorská Bystrica plánuje investor - spoločnosť H24 Project výstavbu bytového súboru. Vyplýva to zo zámeru, ktorý bol predložený na posúdenie vplyvov na životné prostredie (EIA).

BBSK ukončil rekonštrukciu ciest II/531 a II/532 na Gemeri

road construction
Muráň – Približne 49 kilometrov ciest II/531 a II/532 v Revúckom a Rimavskosobotskom okrese obnovil Banskobystrický samosprávny kraj (BBSK) v rámci rekonštrukcie, ktorá trvala od apríla do decembra tohto roka.

V maďarskom Komárome posledným segmentom mosta prepojili oba brehy Dunaja

bridge
Komárom - Stavbári v utorok pri severomaďarskom Komárome nasadili posledný segment nového cezhraničného mosta medzi Komáromom a Komárnom, čím prepojili pravý breh Dunaja s ľavým.

Vláda prispela pred časom na most cez Ipeľ,stavba čaká na povolenie

bridge
Ipeľské Predmostie - Z regionálnej pomoci vlády SR, ktorú v minulosti na výjazdovom zasadaní vyčlenila pre žiadateľov z okresu Veľký Krtíš, smeruje 63.816 eur aj pre obec Ipeľské Predmostie.

KSK ukončil na jeseň rekonštrukciu piatich mostov

bridge1
Košice - Košický samosprávny kraj (KSK) na jeseň ukončil rekonštrukciu piatich mostov, a to vo Veľkých Raškovciach, v Nižnej Myšli, Družstevnej pri Hornáde, Brzotíne a pred Veľkou Lodinou. Ich rekonštrukcia stála krajský rozpočet spolu 1.077.460 eur.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...