1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

GEFCO vypravilo ucelený vlak z Wu-Chanu do Francúzska. Prepravil diely pre plánovaný reštert výroby automobilov

gefco logo
Spoločnosť GEFCO, líder v oblasti logistiky pre automobilový priemysel, prepravilo 500 ton dielov pre segment automobilového priemyslu z čínskeho Wu-chanu do Francúzska. Na prepravu vypravilo GEFCO z Wu-chanu jeden z prvých ucelených vlakov, ktorý opustil mesto od vypuknutia pandémie COVID-19 a od uvalenia karantény.

Expanzia DACHSERu v Norimbergu

Dachser antonov plane
Poskytovateľ logistických služieb DACHSER investuje do svojej pobočky v Norimbergu. Toto rozšírenie zahŕňa tranzitné terminály pre priemyselné tovary a potraviny o viac ako 5 200 m2. Okrem zväčšenia administratívnej budovy o 1200 m2 chystá DACHSER aj parkovacie miesta pre nákladné vozidlá a vozidlá zamestnancov.

Po štvormesačnej pauze sa opäť spustia lety do Veľkej Británie

bratislava airport
Bratislava - Po štvormesačnej pauze sa opäť spustia lety z Bratislavy do Veľkej Británie. Médiá o tom informovala hovorkyňa Letiska M. R. Štefánika Veronika Ševčíková.

British Airways ukončí prevádzku celej svojej flotily Boeingov 747

british airways
Londýn - Britská letecká spoločnosť British Airways s okamžitou platnosťou predčasne ukončí prevádzku celej svojej flotily strojov Boeing 747. Dôvodom je koronakríza, ktorá núti aerolínie k radikálnym škrtom.

Vlaky RegioJet budú od piatka jazdiť z Bratislavy do Chorvátska denne

Train1
Bratislava – Vlaky RegioJet budú od piatka (10. 7.) jazdiť z Bratislavy do Chorvátska a Slovinska denne. Dopravca reaguje na vysoký dopyt po cestovaní do Chorvátska, a preto pridáva spoje na každý deň. Informoval o tom hovorca spoločnosti Aleš Ondrůj.

EP odobril zlepšenie pracovných podmienok vodičov v medzinárodnej doprave

trucks
Brusel - Európsky parlament (EP) vo štvrtok definitívne schválil novú legislatívu EÚ, ktorá má zlepšiť pracovné podmienky vodičov a ukončiť narúšanie hospodárskej súťaže v cestnej nákladnej doprave.

Nová vizuálna identita: Najvýznamnejšia zmena imidžu značky DB Schenker po viac ako 10 rokoch.

DB schenker logo
Nový vizuálny dizajn odzrkadľujúci silné stránky spoločnosti • poskytovateľ logistických služieb v segmente B2B sa zameriava na emocionálnu príťažlivosť • väčšia rozmanitosť, relevancia a dostupnosť prostredníctvom výberu nových obrazových - farebných možností • nová definícia medzinárodnej značky skupiny DB

DACHSER expanduje v Erfurte

Dachser1
Poskytovateľ logistických služieb DACHSER naznačuje smer budúceho rastu v nemeckom Durínsku, kde investuje do svojho logistického centra v meste Erfurt.
Okrem nového skladu s kancelárskymi priestormi na ploche 20 000 m2, plánuje spoločnosť aj výstavbu čakacej zóny a parkovacích miest pre nákladné automobily.

Prepojenie Nitry s Komárnom cestou 1. triedy nie je vôbec pripravené

road 1
Komárno - Severo-južný koridor, prepojenie Nitry s Komárnom cestou prvej triedy s napojením na nový dunajský most medzi Komárnom a maďarským Komáromom, s výnimkou obchvatu Komárna nie je vôbec pripravený.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...