1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Kivnon Czech Republic & Kivnon Slovakia

Kivnon22
Globální hráč na poli AGV/AMR se představuje

Nejenom výrobní společnosti z oblasti automotive, ale také obecného strojírenství, farmaceutického či potravinářského průmyslu se v rámci udržitelnosti a konkurenceschopnosti snaží co nejvíce automatizovat své interní logistické procesy.

LEVICKÉ MLIEKÁRNE, a.s.

Levicke mliekarne 18
Tradícia vynikajúcej chuti mliečnych produktov

Akciová spoločnosť LEVICKÉ MLIEKÁRNE pôsobí na Slovensku od mája 1992, hoci jej korene siahajú až do roku 1953. Od roku 2002 je podnik registrovaný pod značkou a ochrannou známkou LEVMILK, ktorá veľmi dobre vystihuje príslušnosť k regiónu Levice a mliekarenskému zameraniu výroby.

Klub 500

klub500 sotak
Hlas priemyslu

Realita nepustí. Slovensko je na 100 % závislé od ruskej ropy a má 85-% závislosť na ruskom plyne. Klub 500 preto vytrvalo žiada zosúladenie priorít s aktuálnym vývojom slovenskej, európskej aj svetovej ekonomiky. „Absolútne kľúčovou je oblasť energií, ale aj potreba komunikácie a diplomatického prístupu, ktoré by mali nastúpiť v čase vojny.

PRIMA POPRAD, s. r. o.

PrimaPoprad 2022
Skúsený dodávateľ v plastikárskom priemysle

Spoločnosť PRIMA POPRAD, s. r. o., sídli v popradskej priemyselnej zóne, v Matejovciach. Vyrába inovatívne a technicky vyspelé produkty, ktoré nachádzajú uplatnenie v bielej technike, ale aj v automobilovom priemysle. Momentálne má popradský závod patriaci do talianskej nadnárodnej spoločnosti PRIMA SOLE COMPONENTS (PSC), S. P. A., 272 zamestnancov. Jeho vedúcim je od marca 2020 Maroš Matej.

Mobis Slovakia, s.r.o.

MOBIS SK 2022
Konkurenciu v segmente automotive porážajú kvalitou

Spoločnosť Hyundai MOBIS bola založená 25. júna 1977 pod názvom Hyundai Precision Industry a má ústredie v Soule v Južnej Kórei. Spolu s KIA Motors a Hyundai Motors je súčasťou korporácie Hyundai Motor Group. Postupné preorientovanie sa na výrobu automobilových súčiastok a komponentov jej umožnilo od začiatku nemalou rýchlosťou rásť.

OLMA, a.s.

Olma 18
Dál budeme nabízet nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu

„Stále jsme jedničkou v produkci čerstvého mléka a stále zákazníkům poskytujeme nejvyšší kvalitu regionálního mléka se značkou QCZ,“ říká na úvod našeho rozhovoru Martin Krystián, generální ředitel a místopředseda představenstva společnosti OLMA.

Vaillant Industrial Slovakia, s.r.o.

Vaillant
Nasleduje nové trendy vo vykurovaní

Starostlivosť o lepšiu klímu. V každom dome aj vo svete okolo neho. To je firemná vízia medzinárodného koncernu Vaillant Group, ktorá skupinu vedie k tomu, aby prispela k dosiahnutiu ambicióznych klimatických cieľov a k obmedzeniu nárastu globálnej teploty o 1,5 °C. Skupina Vaillant ako popredný dodávateľ plynových kondenzačných kotlov, tepelných čerpadiel a digitálnych služieb určuje štandardy v oblasti klimatických riešení vykurovacej a klimatizačnej techniky.

KEESTRACK

keestrack 19
Inovatívne mobilné pásové stroje

V belgickom Bilzene sídli spoločnosť, ktorej meno je známe po celom svete. Značka Keestrack totiž patrí medzi lídrov v komplexných dodávkach mobilných pásových zariadení. Názov v sebe nesie meno majiteľa a zakladateľa firmy Keesa Hoogendoorna, ktorý je v čele firmy spolu s manželkou Annet Schoenmaker a ich deťmi dodnes.

Žilinská univerzita v Žiline

Zilinska univ 17
Perspektívny hráč na inovačnej mape Európy

V poradí dvanástym rektorom Žilinskej univerzity v Žiline (UNIZA) sa 3. júla 2022 stane prof. Ing. Ján Čelko, CSc. O prvých krokoch vo svojej novej funkcii a víziách rozvoja jednej z najprestížnejších univerzít na Slovensku nám porozprával v exkluzívnom rozhovore.

Marel Slovakia s.r.o.

Marel 16
V spleti automobiliek sme podnikom inej farby

Spoločnosť Marel Slovakia patrí k podnikom, ktoré prispievajú k diverzifikovaniu slovenského priemyslu. Od roku 2005 pôsobí v Nitre ako dcérska spoločnosť islandskej korporácie Marel, ktorá má celosvetovo vedúcu pozíciu v dodávaní moderných zariadení pre priemysel spracovania potravín, a to najmä hydiny, červeného mäsa a rýb.

ZF Active Safety Slovakia, s.r.o.

ZF Active Safety SK 22
Sofistikovaná výroba na vysokej technologickej úrovni

Jeden z popredných svetových dodávateľov technológií a inovatívnych riešení pre automobilový priemysel, koncern ZF, má na Slovensku zastúpenie v šiestich mestách prostredníctvom dvoch právnych subjektov. ZF Slovakia má svoje prevádzky v lokalitách Trnava, Komárno, Levice, Šahy a Detva.

Preciosa Ornela, a.s.

Preciosa 2 14
Chystáme investice do efektivnějších a úspornějších technologií

„Máme dostatek zakázek a snažíme se uspokojit poptávku všech našich zákazníků,“ říká na úvod rozhovoru Miroslav Šebesta, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Preciosa Ornela, která je součástí sklářské skupiny Preciosa Group.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

Nenechajte si ujsť...