1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o.

Strabag pozemne stav 2016
Budúcnosť výstavby spočíva v partnerstve

„Stanovené ciele je možné dosiahnuť s maximálnou efektivitou len vtedy, ak všetci účastníci projektu konštruktívne a s dôverou spolupracujú,“ približuje princíp systému STRABAG teamconcept Ing. Martin Volčko, konateľ spoločnosti STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o. S aktuálnymi projektmi jednej z dcérskych spoločností európskeho stavebno-technologického koncernu STRABAG SE nás s patričnou dávkou hrdosti oboznámil v zaujímavom rozhovore.

LOMA SYSTEMS, s.r.o.

loma Systems 20
Pro zákazníky hledáme řešení, která se hodí přímo do jejich výroby

LOMA SYSTEMS, s.r.o., je předním českým výrobcem kontrolních a vážicích systémů v potravinářském, farmaceutickém a balicím průmyslu. Je součástí skupiny LOMA SYSTEMS, do které patří také závody ve Velké Británii, USA a Brazílii.

AGC Processing Teplice, a.s.

Agc automotive 18
Zaměřujeme se na digitalizaci i na nové trhy

Investiční program ve výši 6 milionů euro byl v předchozích letech jednou z priorit přední sklářské společnosti AGC Processing Teplice, jejíž dva výrobní závody se zaměřují na produkci skla pro velké stavební projekty, respektive pro aplikace v interiérovém designu. Také letos firma pokračuje v investicích, a to zejména do přípravy digitalizace řízení výroby. Výzvou je i postupná změna portfolia, ve kterém by měl hrát stále významnější roli segment velkoformátových produktů.

HERN, s.r.o.

HERN 19
Komplexná podpora od konštrukcie až po prepravu

V Námestove sídli významná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny, poľnohospodársku a manipulačnú techniku a ďalšie stroje. Na Orave pritom patrí k najväčším zamestnávateľom s výlučne slovenským kapitálom, ktorého zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri v oblastiach svojho pôsobenia. Reč je o spoločnosti HERN, s.r.o., s koreňmi siahajúcimi až do roku 1954.

I.D.C. Holding, a.s.

idc holding 16
Tradičné výrobky vo svetle modernizácie

V roku 1992 bola v Prahe založená spoločnosť I.D.C., s.r.o. (Investment Development Company), ktorá v tom čase sprivatizovala Pečivárne Sereď a o rok neskôr aj štátny podnik Figaro Trnava. Po zmene na akciovú spoločnosť v roku 1997 začala uplatňovať jasnú podnikateľskú stratégiu orientovanú na trhy krajín V4, na posilňovanie výrobného portfólia s ohľadom na vývoj jednotlivých trhov, na investície zamerané na rastúce segmenty trhu a zvyšovanie kvality výrobkov a produktivity práce.

MSV Metal Studénka, a.s.

MSV Studenka 17
Prioritou pro nás i ve 21. století zůstává železnice

Strojírenská a kovářská výroba ve Studénce má tradici od roku 1900. Místní Vagonka, jak se podniku říká s nostalgií dodnes, výrazně zasáhla do života obyvatel původně zemědělského kraje. Poskytla jim – a dodnes poskytuje – práci.

Recycling – kovové odpady, a.s.

Recycling kov.odpady 21
Provozuje nejmodernější drtič v Česku

Největší zpracovatel autovraků v České republice se na současnou pozici vypracoval doslova od píky. Společnost začínala v 90. letech bez jakéhokoli technického zázemí a vše, co vydělala, investovala do svého rozvoje. Dnes využívá nejmodernější technologie a věnuje se inovativním projektům.

PRP, s.r.o.

prp 17
Drevo spracúva na najmodernejších technológiách

Popredný spracovateľ dreva na Slovensku začal svoju históriu písať pred 25 rokmi. Za obdobie dvoch desaťročí sa podnik neustále rozvíjal a vďaka najmodernejším technológiám dnes patrí k špičke na domácom trhu. Nestratí sa však ani medzi silnou konkurenciou za hranicami Slovenska a dokonca ešte ďalej, nakoľko má svojich odberateľov na troch kontinentoch.

Devro, s.r.o.

Devro 18
Náš byznys má stále potenciál růstu

Na novou cestu s názvem „Devro Way“ se v předchozích letech vydala tradiční tuzemská potravinářská společnost Devro, v jejíchž závodech v Jilemnici a ve Slavkově u Brna pracuje přibližně 900 zaměstnanců.

Slovenská správa ciest

Slovenska sprava ciest 16
Nový most cez Dunaj je otvorený

Slovenská správa ciest (SSC) zastrešuje najrozsiahlejšiu cestnú sieť v rámci Slovenskej republiky prechádzajúcu všetkými samosprávnymi krajmi. Napriek tomu súčasný počet pracovných miest nezodpovedá jej potrebe na naplnenie jednotlivých cieľov. SSC ako rozpočtová organizácia je v tomto smere limitovaná zriaďovateľom, čiže Ministerstvom dopravy a výstavby SR.

CEE Logistics, a.s.

CEE logistics 21
Musíme být připravení i na výkyvy a nejistoty

Cestou každoroční růstové strategie se v roce 2011 vydala pardubická přepravní společnost CEE Logistics, která se od počátků svého podnikání zaměřuje především na velkoobjemové přepravy pro zahraniční zákazníky z automobilového průmyslu. Díky rozsáhlým investicím se jí podařilo postavit vlastní vozový park s více než 400 vozidly a zhruba 350 řidiči.

Continental Automotive Systems Slovakia, s.r.o.

Continental autoSR
Slovenská kapitola v nemeckom príbehu plnom úspechov

Continental Automotive Systems Slovakia, s.r.o., so sídlom vo Zvolene je dôkazom, že technológie a postupy štvrtej priemyselnej revolúcie sa v slovenských automobilkách stali realitou. S puncom nemeckej precíznosti zhmotňuje koncept Priemyslu 4.0, ktorý je obsiahnutý v celom reťazci – od vývojárskych oddelení, dodávateľov, výroby až po zákazníka.

PREDPLAŤTE SI

200x200 amper news v2

CEVA png 220x220 medium150ppi

Nenechajte si ujsť...