1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

PPS Group sa s odborármi dohodli, ako budú riešiť dosahy pandémie na firmu

PPS Group logo
Detva – Na náhrade mzdy vo výške 60 percent pre zamestnancov, ktorí budú musieť pre ekonomické dosahy pandémie zostať doma a ukončení štrajkovej pohotovosti, vyhlásenej vlani v novembri, sa dohodlo vedenie spoločnosti PPS Group Detva s odborármi.

Oceliarne U. S. Steel pokračujú v obmedzenom režime výroby

us steel
Košice – Oceliarne U. S. Steel Košice pokračujú v aktuálnej situácii ovplyvnenej hrozbou novým koronavírusom v obmedzenom režime výroby.

Banskoštiavnické špeciály Equus putujú do celého sveta

equus traktor
Banská Štiavnica - Banskoštiavnickej spoločnosti Equus, ktorá sa špecializuje na výrobu lesných špeciálnych traktorov, sa za posledné roky podarilo expandovať na viaceré zahraničné trhy.

V košickom U.S. Steel bude skrátený pracovný čas aj v marci

ussteel0317 500
Košice - Skrátený pracovný čas bude trvať v oceliarňach U. S. Steel Košice podobne ako tento mesiac aj v marci. Dohodlo sa na tom vedenie továrne s odborármi. TASR to v stredu potvrdil hovorca podniku Ján Bača.

Strata Thyssenkrupp sa v uplynulom finančnom roku prehĺbila

thyssenkrupp
Essen - Nemecký priemyselný konglomerát Thyssenkrupp oznámil, že jeho strata sa v uplynulom finančnom roku 2018/19 ešte prehĺbila. Konkrétne,

Industry 4.0, rozšírenie výroby a nové investície v závode v Skalici

protherm logo
Skalica - Významné rozšírenie výroby, nové investície do projektov Industry 4.0, výstavbu budovy skladu a modernizáciu testovacieho centra najnovšie ohlásil závod Protherm Production zo Skalice.

ŽP Podbrezová obmedzujú prácu na päť dní, reagujú tak na menej objednávok

steel factory3
Podbrezová - Železiarne Podbrezová (ŽP) obmedzili vo svojej oceliarni pracovný režim a prešli zo sedemdňového pracovného týždňa na päťdňový s trojzmennou prevádzkou.

Nová investícia vytvorí vo Vrábľoch 80 pracovných miest, časť bude aj vo výskume

dozer big
Vráble - Spoločnosť Miba Steeltec, ktorá je súčasťou skupiny Miba Friction, investuje do rozšírenia závodu vo Vrábľoch 10 miliónov eur. Podľa predstaviteľov spoločnosti investícia vytvorí 80 nových pracovných miest, ktoré pribudnú k súčasným 700 pracovným pozíciám.

Nemecký Vossloh predáva výrobu lokomotív do Číny

train yellow
Werdohl - Nemecký koncern Vossloh predáva svoju divíziu výroby lokomotív do Číny. Kupcom je spoločnosť CRRC Zhuzhou Locomotive, dcéra najväčšieho výrobcu železničných vozidiel na svete China Railway Rolling Stock Corporation (CRRC).

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...