1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Spoločnosť Embraco Slovakia pozastavuje svoju výrobu na desať dní

Embraco compressor
Spišská Nová Ves - Spoločnosť Embraco Slovakia v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu pozastavuje svoju výrobu na desať dní, počnúc piatkom 10. apríla.

Nové investície do testovacieho centra v Protherm Production

protherm logo
Skalica - Takmer 400-tisíc eur preinvestovala spoločnosť Protherm Production do modernizácie svojho testovacieho centra v Skalici.

PPS Group sa s odborármi dohodli, ako budú riešiť dosahy pandémie na firmu

PPS Group logo
Detva – Na náhrade mzdy vo výške 60 percent pre zamestnancov, ktorí budú musieť pre ekonomické dosahy pandémie zostať doma a ukončení štrajkovej pohotovosti, vyhlásenej vlani v novembri, sa dohodlo vedenie spoločnosti PPS Group Detva s odborármi.

Oceliarne U. S. Steel pokračujú v obmedzenom režime výroby

us steel
Košice – Oceliarne U. S. Steel Košice pokračujú v aktuálnej situácii ovplyvnenej hrozbou novým koronavírusom v obmedzenom režime výroby.

Banskoštiavnické špeciály Equus putujú do celého sveta

equus traktor
Banská Štiavnica - Banskoštiavnickej spoločnosti Equus, ktorá sa špecializuje na výrobu lesných špeciálnych traktorov, sa za posledné roky podarilo expandovať na viaceré zahraničné trhy.

V košickom U.S. Steel bude skrátený pracovný čas aj v marci

ussteel0317 500
Košice - Skrátený pracovný čas bude trvať v oceliarňach U. S. Steel Košice podobne ako tento mesiac aj v marci. Dohodlo sa na tom vedenie továrne s odborármi. TASR to v stredu potvrdil hovorca podniku Ján Bača.

Strata Thyssenkrupp sa v uplynulom finančnom roku prehĺbila

thyssenkrupp
Essen - Nemecký priemyselný konglomerát Thyssenkrupp oznámil, že jeho strata sa v uplynulom finančnom roku 2018/19 ešte prehĺbila. Konkrétne,

Industry 4.0, rozšírenie výroby a nové investície v závode v Skalici

protherm logo
Skalica - Významné rozšírenie výroby, nové investície do projektov Industry 4.0, výstavbu budovy skladu a modernizáciu testovacieho centra najnovšie ohlásil závod Protherm Production zo Skalice.

ŽP Podbrezová obmedzujú prácu na päť dní, reagujú tak na menej objednávok

steel factory3
Podbrezová - Železiarne Podbrezová (ŽP) obmedzili vo svojej oceliarni pracovný režim a prešli zo sedemdňového pracovného týždňa na päťdňový s trojzmennou prevádzkou.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...