1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Tržby Nike vo 4. kvartáli fiškálneho roka 2019/20 klesli o 38 %

Nike logo1
Portland - Americký výrobca športovej obuvi a oblečenia Nike zaznamenal v poslednom kvartáli uplynulého finančného roka 2019/20 nečakaný prepad tržieb. Dôvodom bol negatívny vplyv pandémie nového koronavírusu.

O Hnúšťu majú záujem dvaja noví investori, sľubujú asi 120 pracovných miest

industrial park
Hnúšťa – Približne 120 pracovných miest by mali vytvoriť v priemyselnom parku v Hnúšti v okrese Rimavská Sobota dvaja noví investori. Na sociálnej sieti a na uplynulom zasadnutí mestského zastupiteľstva (MsZ) o nich informovalo vedenie mesta.

Pandémia urobila z výrobcov gumených rukavíc v Malajzii nových miliardárov

chemicke skumavky
Kuala Lumpur - Pandémia nového koronavírusu a s ňou spojené blokády nasmerovali ekonomiky na celom svete do hlbokej recesie. Ale výrobcom gumových rukavíc priniesla nečakané zisky. A z ich majiteľov spravila nových miliardárov.

Adidas sa na čínskom trhu vracia k rastu

adidas logo
Frankfurt nad Mohanom - Nemecký výrobca športových potrieb Adidas uviedol, že na čínskom trhu sa jeho tržby vrátili v máji k rastu.

Chirana dodá všetky pľúcne ventilácie, aj keď sa najhorší scenár nenaplnil

Hands Shaking
Stará Turá – Napriek nenaplneniu sa pôvodných scenárov o počte ľudí odkázaných na umelú pľúcnu ventiláciu dodá spoločnosť Chirana Medical zo Starej Turej Ministerstvu zdravotníctva (MZ) SR všetkých 300

VEKA v čase koronavírusu vsádza na digitálne nástroje a využíva virtuálny stánok

pvc window
Spoločnosť VEKA pripravila pre svojich partnerov a zákazníkov virtuálny stánok, v ktorom sa môžu zoznámiť s najnovšími výrobkami v jej produktovom portfóliu.

Prenajímatelia priemyselných nehnuteľností ich začali ponúkať aj krátkodobo

priemyselny park3
Bratislava – Prenajímatelia priemyselných nehnuteľností začali v prvom kvartáli tohto roka ponúkať aj krátkodobé prenájmy na dobu troch až 12 mesiacov. Informovala o tom poradenská spoločnosť CBRE v utorok.

Dánsky výrobca a predajca šperkov Pandora vykázal za 1. štvrťrok čistú stratu

pandora
Kodaň - Dánsky výrobca a predajca šperkov Pandora, ktorý pôsobí aj na slovenskom trhu, vykázal za 1. štvrťrok čistú stratu, keďže musel pre pandémiu nového koronavírusu zatvoriť 90 % svojich obchodov.

Módna značka Hugo Boss oznámila za 1. štvrťrok prepad do straty

hugo boss
Metzingen - Nemecká módna značka Hugo Boss oznámila za 1. kvartál prepad do straty. Zároveň uviedla, že v 2. kvartáli očakáva ešte horšie výsledky.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...