1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Spoločnosť Apple predstavila nové smartfóny iPhone 12

Apple Logo1
Cupertino/Bratislava – Štvoricu nových smartfónov radu iPhone 12 predstavila v utorok americká spoločnosť Apple počas videokonferencie z amerického Cupertina. Líšia sa veľkosťou displeja i hardvérovou výbavou.

Samsung zatvorí svoj jediný čínsky závod na výrobu televízorov

Samsung LCD tv
Soul - Samsung Electronics sa rozhodol, že do konca novembra zatvorí svoj jediný závod na výrobu televízorov v Číne. V pondelok to povedal hovorca juhokórejskej spoločnosti. Samsung tak pokračuje v presune výroby z Číny.

Huawei uvádza na trh nový dostupný smartfón Y5p, zaujme pomerom ceny a výkonu

huawei logo
Bratislava - Spoločnosť Huawei Consumer Business Group (CBG) uvádza na slovenský trh novinku zo série dostupných zariadení - smartfón Y5p. Všestranný výkon, výdrž batérie a skvelá cena sú tri kľúčové atribúty tohto modelu. Y5p je na Slovensku v predaji od dnešného dňa.

Zisk Philips Electronics sa v 1. kvartáli prepadol pod 40 mil. eur

philips logo
Amsterdam - Holandská spoločnosť Philips Electronics oznámila za 1. štvrťrok prepad čistého zisku z vyše 160 miliónov pod 40 miliónov eur. Dôvodom je pandémia nového koronavírusu, ktorá ovplyvnila dopyt po jej produktoch.

Foxconn Slovakia po dočasnom prerušení opäť spustil výrobu

foxconn logo
Nitra - Výrobca spotrebnej elektroniky Foxconn Slovakia spol. s r. o. po dočasnej odstávke obnovil výrobu vo svojom závode v nitrianskom priemyselnom parku. Zamestnanci sa do práce vrátili po veľkonočných sviatkoch.

Samsung Electronics očakáva v 1. kvartáli nárast prevádzkového zisku

samsung mobil
Soul - Juhokórejský koncern Samsung Electronics očakáva v 1. kvartáli nárast prevádzkového zisku. To vyvoláva nádej, že jedného z

Značka LG ELECTRONICS získala na veľtrhu CES 2020 rekordný počet ocenení

LG Electronics logo1
Bratislava - Spoločnosť LG Electronics (LG) si z veľtrhu CES® odviezla najviac ocenení od odborníkov - tento rok získala viac ako 150 vyzna-menaní. Cenu za Najlepší televízor CES navyše prevzala už šiesty rok po sebe.

Prevádzkový zisk Panasonicu za 9 mesiacov 2019/2020 klesol o 18 %

panasonic logo1
Tokio - Prevádzkový zisk Panasonicu za prvých 9 mesiacov (apríl až december) fiškálneho roka 2019/2020 padol o 18 %. Dôvodom bol pokles tržieb v Číne. Japonský výrobca spotrebnej elektroniky však nezmenil celoročný výhľad, aj napriek šíreniu nového koronavírusu.

Tržby Apple v 1. kvartáli 2019/2020 vzrástli na rekordných takmer 92 mld. USD

Apple Logo1
Cupertino - Americká spoločnosť Apple oznámila za 1. štvrťrok súčasného obchodného roka rast zisku a tržieb nad očakávania analytikov, pričom tržby zaznamenali nový kvartálny rekord. Prispel k tomu najmä zvýšený predaj iPhonov.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...