1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Sporný emisný softvér môžu mať aj Mercedesy tried C, E a S

Mercedes Benz logo1
Stuttgart - Čerstvé podozrenie z manipulácie s emisiami vo vozidlách koncernu Daimler by sa mohlo dotýkať väčšieho počtu modelov. Hovorca Daimleru potvrdil,

Komárno bude aj v tomto roku pokračovať v rekonštrukciách chodníkov

square workers
Komárno – Komárňanská radnica chce aj tento rok pokračovať s rekonštrukciami a obnovou chodníkov. Mesto ich má v správe 67 kilometrov.

Zisk Ryanairu za minulý rok klesol takmer o 30 %

ryanair plane
Dublin - Írska nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair zaznamenala za minulý obchodný rok najnižší zisk za posledné štyri roky a nevylúčila, že v tomto roku môže byť zisk ešte nižší.

Zmena vo vedení spoločností Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o, a TONDACH SLOVENSKO, s.r.o.

Wienerberger logo
Stupava - Vladimír Šablica odchádza zo spoločností Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o, a TONDACH SLOVENSKO, s.r.o.

Rast slovenského stavebníctva sa bude pravdepodobne spomaľovať

building houses Construction
Bratislava – Rast stavebníctva na Slovensku sa bude v najbližšom období pravdepodobne spomaľovať. V roku 2019 by malo vzrásť v priemere o 2,4 %, pričom odhad do budúceho roka predstavuje mierny rast 0,6 %.

Bayer prehral ďalší súd v USA, má zaplatiť vyše 2 mld. USD

bayer
Oakland - Nemecký koncern Bayer utrpel doteraz najväčšiu porážku v právnych sporoch v USA týkajúcich sa herbicídu Roundup.

NDS zotrváva na výsledkoch súťaže na nabíjacie stanice pre elektromobily

electromobil battery recharging
Bratislava – Národná diaľničná spoločnosť (NDS) zotrváva na vyhlásených výsledkoch súťaže na vybudovanie a prevádzkovanie siete ultranabíjacích staníc na nabíjanie elektromobilov.

SAM automotive už má investora, aktuálne sa rozhoduje o závode vo Veľkom Krtíši

cars parking3
Veľký Krtíš – Nemecká spoločnosť SAM automotive, ktorá buduje závod vo Veľkom Krtíši, má nového investora. Stal sa ním čínsky Fuyao. Slovenský závod by tak podľa informácií vedenia firmy mal začať realizovať svoje pôvodné plány, respektíve ešte sa posilniť.

Volkswagen investuje miliardu eur do nového závodu na batérie v Nemecku

volkswagen logo2
Wolfsburg - Nemecký automobilový koncern Volkswagen (VW) oznámil, že investuje 1 miliardu eur do vybudovania nového závodu na výrobu batérií pre elektromobily v Nemecku.

PREDPLAŤTE SI

banner 220x660

Nenechajte si ujsť...