1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Zisk amerického odevného reťazca Gap klesol takmer o polovicu

textile1
San Francisco - Zisk amerického odevného reťazca Gap v 3. kvartáli súčasného obchodného roka klesol takmer o polovicu, napriek tomu však firma prekonala pesimistické očakávania trhov.

Skupina MOL dokončila akvizíciu skupiny Aurora

MOL logo
Bratislava - Skupina MOL získala 100-percentný podiel akcií nemeckej spoločnosti Aurora, ktorá sa zaoberá kompaundáciou plastov.

Zisk módnej značky Hugo Boss v 3. kvartáli klesol, firma očakáva zotavenie

hugo boss
Berlín - Nemecká módna značka Hugo Boss zaznamenala za 3. štvrťrok pokles zisku, keď výsledky do veľkej miery ovplyvnil vývoj v USA a Hongkongu.

Čistý zisk konglomerátu Berkshire Hathaway klesol v 3. kvartáli o vyše desatinu

Berkshire Hathaway
Omaha - Americký konglomerát Berkshire Hathaway miliardára Warrena Buffetta oznámil za 3. kvartál pokles čistého zisku o vyše desatinu, v oblasti prevádzkového zisku však firma vykázala lepšie údaje, než očakávali analytici.

OLO chcem viesť čo najrýchlejšie do novej generácie, tvrdí M. Maslák

separation
Bratislava - Nový šéf bratislavskej mestskej spoločnosti Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) Martin Maslák chce viesť firmu čo najrýchlejšie a najefektívnejšie do novej generácie.

Soločnosť LVMH ponúkla 14,5 miliardy USD za kúpu Tiffany

Tiffany1
Paríž - Francúzska spoločnosť LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) ponúkla 14,5 miliardy USD (13,08 miliardy eur) za kúpu americkej klenotníckej firmy Tiffany. To by znamenalo najväčšiu akvizíciu LVMH a jej expanziu na americký trhu.

Novej Polhore vyrastá logistický park, pracovať by v ňom mohlo 1500 ľudí

Logistic Park1
Nová Polhora - Logistický a priemyselný park, v ktorom by mohlo získať prácu 1500 ľudí, pribudne pri obci Nová Polhora (okres Košice-okolie) v blízkosti diaľnice medzi Košicami a Prešovom.

DHL Supply Chain obnovuje zmluvu so spoločnosťou Jaguar Land Rover

Jaguar Land Rover
Nitra - Po desaťročnom partnerstve, počas ktorého sa divízia DHL Supply Chain stala rozhodujúcou súčasťou dodávateľského reťazca a výrobných operácií spoločnosti Jaguar Land Rover vo Veľkej Británii,

Spoločnosti CTP INVEST a BRE oznamujú partnerstvo pre prvú certivikáciu celého portfólia

Hands Shaking
Spoločnosti CTP Invest a BRE uzatvorili prelomové partnerstvo v oblasti priemyselnej logistiky. Ako prvé v odvetví developmentu začnú firmy spolupracovať na zavedení ekologicko-udržateľného certifikačného programu BREEAM In-Use International,

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...