1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

SVP neplánuje zmenu svojho sídla

water energy
Banská Štiavnica - Slovenský vodohospodársky podnik (SVP), š. p., neplánuje sťahovanie z Banskej Štiavnice.

Žiarske Slovalco plánuje od januára budúceho roka čiastočne obmedziť výrobu

aluminium factory
Žiar nad Hronom - Žiarska spoločnosť Slovalco, ktorá je najväčším slovenským výrobcom hliníka, plánuje od januára 2020 obmedziť výrobu.

Najväčší zamestnávateľ na Spiši zvyšuje mzdy

Embraco compressor
Spišská Nová Ves – Najväčší zamestnávateľ na Spiši zvyšuje mzdy zamestnancom. Vedenie spoločnosti Embraco Slovakia a Odborový zväz (OZ) KOVO totiž dospeli tento týždeň k dohode o výške miezd pre rok 2020.

Zisk amerického odevného reťazca Gap klesol takmer o polovicu

textile1
San Francisco - Zisk amerického odevného reťazca Gap v 3. kvartáli súčasného obchodného roka klesol takmer o polovicu, napriek tomu však firma prekonala pesimistické očakávania trhov.

Skupina MOL dokončila akvizíciu skupiny Aurora

MOL logo
Bratislava - Skupina MOL získala 100-percentný podiel akcií nemeckej spoločnosti Aurora, ktorá sa zaoberá kompaundáciou plastov.

Zisk módnej značky Hugo Boss v 3. kvartáli klesol, firma očakáva zotavenie

hugo boss
Berlín - Nemecká módna značka Hugo Boss zaznamenala za 3. štvrťrok pokles zisku, keď výsledky do veľkej miery ovplyvnil vývoj v USA a Hongkongu.

Čistý zisk konglomerátu Berkshire Hathaway klesol v 3. kvartáli o vyše desatinu

Berkshire Hathaway
Omaha - Americký konglomerát Berkshire Hathaway miliardára Warrena Buffetta oznámil za 3. kvartál pokles čistého zisku o vyše desatinu, v oblasti prevádzkového zisku však firma vykázala lepšie údaje, než očakávali analytici.

OLO chcem viesť čo najrýchlejšie do novej generácie, tvrdí M. Maslák

separation
Bratislava - Nový šéf bratislavskej mestskej spoločnosti Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) Martin Maslák chce viesť firmu čo najrýchlejšie a najefektívnejšie do novej generácie.

Soločnosť LVMH ponúkla 14,5 miliardy USD za kúpu Tiffany

Tiffany1
Paríž - Francúzska spoločnosť LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) ponúkla 14,5 miliardy USD (13,08 miliardy eur) za kúpu americkej klenotníckej firmy Tiffany. To by znamenalo najväčšiu akvizíciu LVMH a jej expanziu na americký trhu.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...