1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

V Hliníku nad Hronom chce spoločnosť Regos ťažiť bentonit

mine vagon
Hliník nad Hronom - Maximálne 60.000 ton ročne plánuje spoločnosť Regos vyťažiť v dobývacom priestore Hliník nad Hronom (DP HNH) II.

Rebríček výskumno-technologických centier vedie Londýn

electrotechnic factory
Bratislava - Hlavné mesto Veľkej Británie bolo vyhodnotené ako najväčšie centrum výskumno-technologických prevádzok v regióne Európy, stredného východu a Afriky. Uvádza to štúdia medzinárodnej realitno-poradenskej spoločnosti CBRE.

BCF Europe plánuje rozšíriť výrobné priestory v Nesvadoch

Indrustrial hall in progres
Nesvady – Spoločnosť BCF Europe s.r.o. plánuje rozšíriť svoje výrobné priestory v Nesvadoch v okrese Komárno.

Brother zvýšil výrobu kaziet o 7 %, ľuďom vzrástla mzda o 18 %

toners image
Krupina - Celkom 1,49 milióna kusov laserových tonerových kaziet vyrobila v uplynulom hospodárskom roku (apríl 2017 - marec 2018) spoločnosť Brother Industries (Slovakia) so sídlom v Krupine. Bolo to o sedem percent viac ako v predchádzajúcom období.

Výrobca športovej obuvi Nike oznámil za 1. kvartál rast zisku

Nike logo1
Beaverton - Americký výrobca športovej obuvi a oblečenia Nike oznámil za 1. kvartál súčasného obchodného roka rast zisku, ktorým prekonal aj odhady trhov. K priaznivým výsledkom dopomohli vyššie než očakávané tržby.

Drahšie skládkovanie prinesie vyššiu mieru triedenia odpadu

plastic scrap
Bratislava - Slovensko v súčasnosti až dve tretiny odpadu ukladá na skládky. Do roku 2035 sa toto množstvo má znížiť na desatinu.

Zisk softvérovej firmy Oracle v 1. kvartáli vzrástol na takmer 2,3 mld. USD

oracle
Redwood Shores - Americká softvérová spoločnosť Oracle oznámila za 1. kvartál obchodného roka 2018/2019 rast zisku. Prispeli k tomu vyššie tržby, pod ktoré sa podpísali najmä tržby za cloudové služby.

Vlastník značky Zara zaznamenal v 1. polroku 2018/2019 mierny rast čistého zisku

growth chart 3
Madrid - Španielska spoločnosť Inditex, najväčší maloobchodný predajca odevov na svete, zaznamenal za 1. polrok súčasného obchodného roka mierny rast čistého zisku, napriek posilneniu kurzu eura.

Hermés zaznamenal v 1. polroku nárast zisku o 17 %

hermes paris logo
Paríž - Francúzsky výrobca luxusného tovaru Hermés International v stredu oznámil, že jeho zisk v 1. polroku 2018 vzrástol o dvojciferné číslo vďaka vyšším tržbám vo všetkých regiónoch.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...