1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Výrobca hodiniek Swatch zvýšil zisk v roku 2017 o vyše štvrtinu

swatch logo2
Biel - Švajčiarsky výrobca hodiniek Swatch Group oznámil za minulý rok rast zisku o vyše štvrtinu, k čomu prispel zvýšený dopyt vo svete po švajčiarskych hodinkách. Zároveň uviedol, že aj v tomto roku počíta s "veľmi pozitívnym rastom".

Čistý zisk Colgate-Palmolive vo 4. kvartáli klesol o 47 %

Colgate Palmolive logo
New York - Zisk amerického koncernu Colgate-Palmolive sa v poslednom kvartáli vlaňajška prepadol o 47 %. Tržby síce vzrástli, ale prevážil negatívny vplyv jednorazových nákladov.

General Electric vykázal za 4. kvartál nečakanú stratu

General Electric GE
New York - Americký priemyselný konglomerát General Electric (GE) vykázal za 4. kvartál 2017 nečakanú stratu. A jeho tržby klesli o 5 %.

Zisk francúzskeho koncernu LVHM vlani vzrástol o 29 %

lvmh logo
Paríž - Najväčší výrobca luxusného tovaru na svete LVHM vlani zaznamenal výrazný nárast zisku.

Johnson & Johnson zaznamenal v 4. kvartáli stratu

johnson and johnson logo
New Brunswick – Americká kozmetická a  farmaceutická spoločnosť Johnson & Johnson (J&J) zaznamenala v 4. kvartáli minulého roka zriedkavú stratu, a to 10,71 miliardy USD (8,75 miliardy eur).

Zisk P&G v 2. kvartáli strmo klesol

p g
Cincinnati - Najväčší svetový výrobca spotrebiteľského tovaru Procter & Gamble (P&G) v utorok oznámil, že jeho zisk v 2. štvrťroku finančného roka 2017/18 strmo klesol.

Tržby módnej značky Burberry v 3. kvartáli mierne klesli

burberry logo
Londýn - Britská módna značka Burberry oznámila za 3. kvartál súčasného obchodného roka mierny pokles tržieb. Dôvodom je najmä slabší predaj v Európe.

Skalický Protherm Production vyrobil rekordných pol milióna zariadení

protherm
Skalica - Závod Protherm Production zo Skalice si zapíše rok 2017 ako rekordný. Pol milióna vyrobených zariadení na vykurovanie a prípravu teplej vody ho zaradil medzi top producentov v Európe.

General Electric zruší 4500 pracovných miest v Európe

General Electric GE
Paríž - Americký koncern General Electric (GE) zruší 4500 pracovných miest v celej Európe po preskúmaní aktív, ktoré kúpil od francúzskej firmy Alstom v roku 2015.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...