1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Siemens a Alstom ponúkli EÚ nové ústupky, aby schválila fúziu vlakových divízií

Alstom logo1
Berlín/Paríž - Nemecký priemyselný konglomerát Siemens a francúzska spoločnosť Alstom v pondelok potvrdili, že ponúkli nové ústupky regulačným úradom v Európskej únii (EÚ) v snahe prekonať ich obavy z plánovaného zlúčenia svojich vlakových divízií.

Philips zatvorí svoju britskú továreň na výrobu dojčenských fliaš

philips logo
Londýn/Amsterdam – Nadnárodný koncern Philips so sídlom v Holandsku oznámil, že zatvorí svoju britskú továreň na výrobu dojčenských fliaš. Odôvodnil to "prebiehajúcimi geopolitickými problémami".

Firma L'Occitane sa dohodla na kúpe značky Elemis

Hands Shaking
Hongkong - Výrobca luxusnej kozmetiky L'Occitane International sa dohodol na kúpe konkurenčnej značky Elemis za približne 900 miliónov USD (780,37 milióna eur) v snahe posilniť svoju prítomnosť v Británii a USA.

Klenotnícka firma Tiffany zaznamenala v 3. kvartáli pokles zisku

Tiffany1
New York – Americká klenotnícka spoločnosť Tiffany & Co. zaznamenala v 3. kvartáli finančného roka 2018/2019 pokles zisku, ktorý sa zhoduje s odhadom analytikov z Wall Street.

Standard Textile získava luxusného talianskeho výrobcu hotelového textilu

textile1
Cincinnati - Spoločnosť Standard Textile Co., Inc., globálny líder medzi výrobcami hotelového textilu a zdravotníckych odevov a textílií, oznámil, že uzavrel dohodu o akvizícii globálneho talianskeho výrobcu hotelového textilu Mascioni SPA, vrátane kolekcie Mascioni.

Nestlé pokoril hranicu 800-tisíc CHEP paliet

nestle building
Bratislava - Spoločnosť Nestlé už šestnásť rokov úspešne spolupracuje so spoločnosťou CHEP na Slovensku v oblasti outsourcingového poolingu paliet.

Mondi SCP spustilo v Ružomberku výstavbu nového papierenského stroja

Mondi SCP
Ružomberok – Spoločnosť Mondi SCP spustila v utorok vo svojom ružomberskom podniku výstavbu nového stroja na kartónový papier s bielym povrchom, ktorý je súčasťou investičného projektu ECO plus v hodnote 340 miliónov eur.

O pozemky v lučeneckom priemyselnom parku majú záujem dvaja noví investori

Indrustrial hall in progres
Lučenec – Dvaja noví investori prejavili v uplynulom období záujem etablovať sa v priemyselnom parku v Lučenci.

Tržby LVMH za 9 mesiacov aj v 3. kvartáli vzrástli

lvmh logo
Paríž - Najväčší svetový výrobca módneho tovaru, francúzska spoločnosť LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton v stredu oznámila, že za prvých deväť mesiacov 2018 sa jej tržby zvýšili o 10 %.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...