1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Siemens Healthineers oznámil za 1. kvartál nárast zisku aj tržieb

Siemens
Berlín - Nemecký výrobca zdravotnej techniky Siemens Healthineers oznámil v pondelok nárast čistého zisku v 1. štvrťroku finančného roka 2020/2021 o 44 % na 437 miliónov eur z 304 miliónov eur v predchádzajúcom roku.

Ďalšie haly priemyselného parku budú zrkadlový obraz existujúcej plochy

industrial park
Detva – Maximálna plocha ďalších výrobných hál nového priemyselného parku v Detve bude v rozsahu zrkadlového obrazu existujúcej plochy hál smerom na juh. Uviedol to primátor Detvy Ján Šufliarský.

Prioritou OLO je modernizácia a ekologizácia spaľovne odpadov

Olo 18
Bratislava – Prioritou bratislavskej mestskej spoločnosti Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) je modernizácia a ekologizácia spaľovne odpadu (ZEVO – zariadenie na energetické využitie odpadov) vo Vlčom hrdle.

Výrobca chirurgických setov začal v Partizánskom s výstavbou nového závodu

medline
Partizánske - Americký výrobca chirurgických setov postaví v partizánskom priemyselnom parku v Malých Bieliciach svoj nový závod. Medline tam presunie výrobu z Bánoviec nad Bebravou, kde doposiaľ pôsobí. Do projektu investuje približne 26 miliónov eur, vytvoriť chce ďalších 300 pracovných miest, ktoré doplnia súčasných 200.

Hugo Boss sa v 3. kvartáli dostal zo straty, medziročne však jeho zisk klesol

hugo boss
Berlín - Nemecká luxusná značka Hugo Boss sa v 3. kvartáli dostala zo straty, ktorú zaznamenala v predchádzajúcom štvrťroku, aj keď v medziročnom porovnaní jej zisk strmo klesol.

Tržby výrobcu krémov Nivea sa v 3. kvartáli mierne zotavili

nivea logo
Berlín - Nemecká spoločnosť Beiersdorf, známa najmä výrobkami značky Nivea, oznámila za 3. štvrťrok mierne zotavenie tržieb. Prispel k tomu práve zvýšený dopyt po telovej kozmetike Nivea.

Zisk aj tržby Pumy v 3. štvrťroku vzrástli

puma
Berlín - Nemecký výrobca športovej obuvi a oblečenia Puma v stredu oznámil, že v 3. štvrťroku dosiahol nárast tržieb aj zisku.

Unilever zaznamenal v 3. kvartáli organický nárast tržieb o 4,4 %

unilever
Rotterdam/Londýn - Britsko-holandský výrobca spotrebiteľského tovaru Unilever zaznamenal v 3. kvartáli opäť organický nárast tržieb.

Swietelsky-Slovakia odovzdal v Šelpiciach pri Trnave rakúskemu investorovi závod na výrobu hliníkových okien, dverí a fasád

plastové okno
Šelpice - Nový výrobný a logistický areál v Šelpiciach neďaleko Trnavy za viac ako 4,6 miliónov euro, v ktorom bude spoločnosť alu-one vyrábať okná, dvere a fasády z hliníkových profilov a komponentov od popredných európskych výrobcov, je dokončený.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

Nenechajte si ujsť...