1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Adidas sa na čínskom trhu vracia k rastu

adidas logo
Frankfurt nad Mohanom - Nemecký výrobca športových potrieb Adidas uviedol, že na čínskom trhu sa jeho tržby vrátili v máji k rastu.

Chirana dodá všetky pľúcne ventilácie, aj keď sa najhorší scenár nenaplnil

Hands Shaking
Stará Turá – Napriek nenaplneniu sa pôvodných scenárov o počte ľudí odkázaných na umelú pľúcnu ventiláciu dodá spoločnosť Chirana Medical zo Starej Turej Ministerstvu zdravotníctva (MZ) SR všetkých 300

VEKA v čase koronavírusu vsádza na digitálne nástroje a využíva virtuálny stánok

pvc window
Spoločnosť VEKA pripravila pre svojich partnerov a zákazníkov virtuálny stánok, v ktorom sa môžu zoznámiť s najnovšími výrobkami v jej produktovom portfóliu.

Prenajímatelia priemyselných nehnuteľností ich začali ponúkať aj krátkodobo

priemyselny park3
Bratislava – Prenajímatelia priemyselných nehnuteľností začali v prvom kvartáli tohto roka ponúkať aj krátkodobé prenájmy na dobu troch až 12 mesiacov. Informovala o tom poradenská spoločnosť CBRE v utorok.

Dánsky výrobca a predajca šperkov Pandora vykázal za 1. štvrťrok čistú stratu

pandora
Kodaň - Dánsky výrobca a predajca šperkov Pandora, ktorý pôsobí aj na slovenskom trhu, vykázal za 1. štvrťrok čistú stratu, keďže musel pre pandémiu nového koronavírusu zatvoriť 90 % svojich obchodov.

Módna značka Hugo Boss oznámila za 1. štvrťrok prepad do straty

hugo boss
Metzingen - Nemecká módna značka Hugo Boss oznámila za 1. kvartál prepad do straty. Zároveň uviedla, že v 2. kvartáli očakáva ešte horšie výsledky.

Nexis Fibers musel prerušiť výrobu, ohrozených je 400 pracovných miest

management people
Humenné – Humenská spoločnosť Nexis Fibers, výrobca priemyselných vlákien, zastavila počas víkendu (18. - 19. 4.) svoju výrobu. Dodávateľ energií a médií Chemes Humenné jej od piatka prerušil dodávku niektorých z nich.

Do Gabčíkova dorazili prvé diely nových vrát plavebných komôr vodného diela

vodne dielo gabcikovo1
Bratislava – Rekonštrukcia plavebných komôr Vodného diela Gabčíkovo (VDG) pokračuje napriek mimoriadnej situácii spôsobenej pandémiou ochorenia COVID-19.

Spoločnosť Chirana T.Injecta predala štátu 2,5 milióna rúšok

slovakia flag
Stará Turá – Spoločnosť Chirana T.Injecta zo Starej Turej predala štátu 2,5 milióna certifikovaných ochranných rúšok v cene 0,39 eura za kus. Materiál dovezie z Číny vládny špeciál s najväčšou pravdepodobnosťou v piatok.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...