1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Nový obchodný manažér DHL Freight SK

Jakub Tillinger
Prepravná a logistická spoločnosť DHL Freight má nového Business Development, Marketing and Sales Directora pre Slovensko.

Novým šéfom leteckej spoločnosti Lufthansa bude Carsten Spohr

lufthansa plane
Frankfurt nad Mohanom - Nemecká letecká spoločnosť Lufthansa vymenovala do funkcie výkonného riaditeľa bývalého pilota Carstena Spohra.

A. Babiš končí vo vedení Agrofertu, čaká na vymazanie z registra

andrej-babis
Praha - Šéf českej strany ANO a budúci minister financií Andrej Babiš končí vo vedení svojej skupiny Agrofert. Dal si sám výpoveď a čaká na vymazanie z obchodného registra.

Marchionne zostáva minimálne nasledujúce tri roky šéfom zlúčeného koncernu

Fiat logo2
Detroit - Sergio Marchionne zostáva minimálne nasledujúce tri roky šéfom spoločného koncernu, ktorý vznikol zlúčením americkej automobilky Chrysler s talianskym Fiatom.

Peter Bečár sa stal Managing Directorom P3 pre strednú a východnú Európu, Peter Jánoši bol menovaný na pozíciu Country Head P3 pre Slovensko

Peter Becar
Bratislava – Spoločnosť PointPark Properties (P3), špecializovaný investor, developer a správca priemyselných nehnuteľností, menovala Petra Bečára Managing Directorom P3 pre strednú a východnú Európu.

Šéf severoamerickej divízie Hyundai J. Krafcik odstupuje z funkcie

Hyundai Logo
Washington - Juhokórejská automobilka Hyundai oznámila, že šéf jej severoamerickej divízie John Krafcik odstupuje z funkcie. Na jeho miesto od budúceho roka nastúpi viceprezident Hyundai Motor America David Zuchowski.

PPS Group má nového generálneho riaditeľa

PPS Group logo
Detva - Spoločnosť PPS Group Detva má nové vedenie. Novým povereným generálnym riaditeľom sa stal Zdenko Lančarič, ktorý na tomto poste vystriedal Pavla Šimkoviča. K výmene došlo po vzájomnej dohode.

Na čelo General Motors sa prvýkrát postaví žena - Mary Barraová

Mary Barra
Detroit - Novou generálnou riaditeľkou najväčšej americkej automobilky General Motors (GM) sa stane Mary Barraová, ktorá nahradí vo funkcii Dana Akersona. Ten nedávno dosiahol vek 65 rokov a rozhodol sa odísť do dôchodku.

Slovensko by sa malo vrátiť k rovnej dani

alexej beljajev
Bratislava - Slovenskí priemyselníci podporujú úsilie vlády o konsolidáciu verejných financií. Viac príjmov štátu by však malo plynúť z majetkových daní. Exportérom by, naopak, pomohli nižšie dane z príjmu.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...