1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Šéf Fiatu Marchionne plánuje odstúpiť z funkcie do konca roka 2018

Fiat logo2
Turín - Generálny riaditeľ talianskej automobilky Fiat Sergio Marchionne a "architekt" jej zlúčenia s americkým výrobcom áut Chrysler, plánuje odstúpiť zo svojej funkcie, keď dokončí päťročný strategický plán expanzie celého koncernu.

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Váhostav-SK je M. Moravčík

vahostav-SK-logo
Bratislava - Novým generálnym riaditeľom stavebnej spoločnosti Váhostav-SK je Marián Moravčík. Ten posledné dva roky pracoval ako výkonný riaditeľ štátnej agentúry na podporu investícií SARIO. Do funkcie nastúpil v stredu 1. októbra.

Zmeny v predstavenstve SPP

spp logo2
Bratislava – Rozhodnutím Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky ako jediného akcionára spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s., (SPP) dochádza s účinnosťou od 30.09.2014 dňa k dvom zmenám v predstavenstve SPP.

Trnavskú automobilku vedie Rémi Girardon

Peugeot citroen logo1
Trnava - Novým generálnym riaditeľom trnavskej automobilky PSA Peugeot Citroën Slovakia sa od 1. septembra 2014 stal Rémi Girardon (41). Doteraz riadil nástrojárenský závod v rámci skupiny na západe Francúzska v Caen.

Nový generálny riaditeľ v Maďarsku

Kuehne Nagel El  Elemer Lanyi Marton
Paty, Maďarsko – Márton Lányi (37), ktorý pracoval v spoločnosti Kuehne + Nagel na rôznych pozíciách už od roku 2006, prevzal od 1. júna 2014 zodpovednosť za riadenie maďarskej pobočky Kuehne + Nagel.

V Gazprome povedie úsek exportu namiesto Medvedeva J. Burmistrovová

Gazprom building
Moskva - V ruskom Gazprome došlo k personálnej zmene. Agentúra Reuters informuje, že Alexander Medvedev prestal viesť úsek Gazprom Export, ale zostal zástupcom šéfa koncernu Alexeja Millera.

Novým šéfom predstavenstva SPP bude od 20. júna Štefan Šabík

spp-logo1
Bratislava - Novým predsedom predstavenstva spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP), s s účinnosťou od 20. júna 2014, Štefan Šabík, ktorý v tejto funkcii vystriedal Alexandra Saka.

Novým predsedom predstavenstva SPP Alexander Sako

spp-logo1
Bratislava - Valné zhromaždenie spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s., (SPP) schválilo v súvislosti so zmenou akcionárskej štruktúry aj personálne zmeny v predstavenstve a dozornej rade SPP. Informoval o tom hovorca Peter Bednár.

Jaroslav Maršán novým generálnym riaditeľom spoločnosti Centropen

Jaroslav Marsan Centropen
Tradičná česká spoločnosť Centropen, ktorá sa špecializuje na výrobu písacích potrieb, v týchto dňoch mení svoje vedenie.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...