1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Marchionne zostáva minimálne nasledujúce tri roky šéfom zlúčeného koncernu

Fiat logo2
Detroit - Sergio Marchionne zostáva minimálne nasledujúce tri roky šéfom spoločného koncernu, ktorý vznikol zlúčením americkej automobilky Chrysler s talianskym Fiatom.

Peter Bečár sa stal Managing Directorom P3 pre strednú a východnú Európu, Peter Jánoši bol menovaný na pozíciu Country Head P3 pre Slovensko

Peter Becar
Bratislava – Spoločnosť PointPark Properties (P3), špecializovaný investor, developer a správca priemyselných nehnuteľností, menovala Petra Bečára Managing Directorom P3 pre strednú a východnú Európu.

Šéf severoamerickej divízie Hyundai J. Krafcik odstupuje z funkcie

Hyundai Logo
Washington - Juhokórejská automobilka Hyundai oznámila, že šéf jej severoamerickej divízie John Krafcik odstupuje z funkcie. Na jeho miesto od budúceho roka nastúpi viceprezident Hyundai Motor America David Zuchowski.

PPS Group má nového generálneho riaditeľa

PPS Group logo
Detva - Spoločnosť PPS Group Detva má nové vedenie. Novým povereným generálnym riaditeľom sa stal Zdenko Lančarič, ktorý na tomto poste vystriedal Pavla Šimkoviča. K výmene došlo po vzájomnej dohode.

Na čelo General Motors sa prvýkrát postaví žena - Mary Barraová

Mary Barra
Detroit - Novou generálnou riaditeľkou najväčšej americkej automobilky General Motors (GM) sa stane Mary Barraová, ktorá nahradí vo funkcii Dana Akersona. Ten nedávno dosiahol vek 65 rokov a rozhodol sa odísť do dôchodku.

Slovensko by sa malo vrátiť k rovnej dani

alexej beljajev
Bratislava - Slovenskí priemyselníci podporujú úsilie vlády o konsolidáciu verejných financií. Viac príjmov štátu by však malo plynúť z majetkových daní. Exportérom by, naopak, pomohli nižšie dane z príjmu.

Coty Inc. menuje Patrice de Talhoueta do funkcie finančného riaditeľa

coty logo1
New York - Vedúca svetová kozmetická spoločnosť Coty Inc. oznámila menovanie Patrice de Talhoueta do funkcie finančného riaditeľa s účinnosťou od začiatku roka 2014.

Novým generálnym riaditeľom SSE je od 1. decembra Vladimír Valach

stredoslovenska energetika logo
Bratislava - Novým generálnym riaditeľom Stredoslovenskej energetiky (SSE), a. s., sa od 1. decembra 2013 stal Vladimír Valach.

Spoločnosť Coty Inc. oznamuje odchod do dôchodku Georgea Schaeffera

coty logo1
New York - Popredná celosvetová kozmetická spoločnosť Coty Inc. vyhlásila odchod do dôchodku Georgea Schaeffera, zakladateľa a obchodného riaditeľa OPI.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...