1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Eustream bude Miloš Pavlík

eustream-logo1
Bratislava - Novým generálnym riaditeľom (GR) spoločnosti Eustream bude od 27. mája 2013 Miloš Pavlík. Rozhodlo o tom predstavenstvo spoločnosti. Súčasný GR Pavol Janočko odchádza  na vlastnú žiadosť.

Novým šéfom americkej energofirmy Chesapeake Energy sa stane R. D. Lawler

chesapeake-energy logo
Oklahoma - Novým výkonným riaditeľom americkej plynárenskej spoločnosti Chesapeake Energy sa stane jeden z vrcholových manažérov konkurenčnej ropnej a plynárenskej firmy Anadarko Robert Douglas Lawler.

Predsedom správnej rady Glencore Xstrata sa stal bývalý šéf BP T. Hayward

Tony Hayward
Bern/Londýn - Predsedom správnej rady britsko-švajčiarskeho ťažobného gigantu Glencore Xstrata sa na prechodný čas stal bývalý výkonný riaditeľ spoločnosti BP Tony Hayward potom,

Hans Peter Haselsteiner končí vo funkcii predsedu predstavenstva Strabag SE k dátumu 14. Júna 2013 - vystrieda ho Thomas Birtel

strabag logo2
Viedeň - Dr. Hans Peter Haselsteiner, predseda predstavenstva Strabag SE, predložil na zasadaní dozornej rady návrh, že na valnom zhromaždení 2013 odstúpi z predstavenstva stavebného koncernu Strabag SE, kótovaného na burze.

Výkonný riaditeľ ABB Group Joe Hogan odchádza zo spoločnosti

ABB Building
Výkonný riaditeľ skupiny ABB Joe Hogan sa rozhodol zo súkromných dôvodov odísť zo spoločnosti ABB.

Nový manažér pre Gerlach European Customs Services

Milan Olejar
Neutrálny colný agent, Gerlach European Customs Services, spol. s r.o., má nového Area Managera. Je ním Milan Olejár, ktorý bude zodpovedať za rozvoj a riadenie spoločnosti na slovenskom trhu.

Monika Hubenáková – nová posila marketingu DACHSER Slovakia

Monika Hubenakova DACHSER
Monika Hubenáková nastúpila na pozíciu marketingového špecialistu v spoločnosti DACHSER Slovakia a.s., kde bude mať na starosti riadenie marketingových a PR kampaní pre spoločnosť DACHSER na celom Slovensku.

Novým šéfom berlínskeho letiska bude bývalý riaditeľ Deutsche Bahn

hartmut-mehdorn
Berlín - Šéfom nového berlínskeho letiska sa stane bývalý výkonný riaditeľ nemeckej železničnej spoločnosti Deutsche Bahn Hartmut Mehdorn.

Marketing a komunikaci skupiny C.S.CARGO bude řídit Aziz Jahić


cs cargo
Praha – Šéfem marketingu a komunikace jednoho z předních poskytovatelů dopravních a logistických služeb v regionu CEE, skupiny C.S.CARGO, se stal AzizJahić (34).

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...