1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

A. Doležal vymenoval nové vedenie ZSSK, F. Hlubockého nahradí R. Koreň

ZSSK train
Bratislava - Minister dopravy a výstavby Andrej Doležal (nominant Sme rodina) vymenoval nové vedenie Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK). Informoval o tom v piatok hovorca ministerstva Ivan Rudolf. Predsedu predstavenstva a riaditeľa Filipa Hlubockého nahradí Roman Koreň.

Trnavskú automobilku prvýkrát povedie Slovák

stellantis logo
Trnava – Novým generálnym riaditeľom trnavskej automobilky Stellantis sa stal jeho doterajší zástupca a riaditeľ výroby Martin Dzama. Nastúpil na post po Stéphanovi Bonhommeauovi, ktorý stál na čele výrobného centra od 1. februára 2017.

Novým konateľom OMV Slovensko bude od 15. marca Peter Vyšný

omv petrol station 1
Bratislava - Od 15. marca 2021 bude novým konateľom spoločnosti OMV Slovensko Peter Vyšný. Nový retail manažér Michal Kubinec nastúpil do funkcie k 1. marcu. Doterajší retail manažér Gernot Gollner sa vracia do Rakúska.

Novým prezidentom Kia Motors Slovakia sa stal Seok Bong Kim

KIA logo big
Teplička nad Váhom - Novým prezidentom a výkonným riaditeľom výrobného závodu Kia Motors Slovakia (KMS) sa s účinnosťou od 1. januára 2021 stal Seok Bong Kim, ktorý nahradil prezidenta Kyong Jae Lee. TASR o tom informoval hovorca spoločnosti Ján Žgravčák.

A. de Juniac skončí na čele IATA v marci, nahradí ho W. Walsh

IATA
Ženeva - Šéf Medzinárodného združenia pre leteckú dopravu (IATA) Alexandre de Juniac odstúpi v marci budúceho roka zo svojho postu. Uviedlo to v pondelok (23. 11.) vo večerných hodinách združenie v tlačovej správe. Vo funkcii ho nahradí Willie Walsh, bývalý šéf spoločnosti IAG, materskej firmy britských aerolínií British Airways.

DHL Supply Chain menovala Piotra Okurowského za generálneho riaditeľa na Slovensku

DHL logo
Senec - DHL Supply Chain Slovensko, líder v oblasti zmluvnej logistiky, menovala na pozíciu generálneho riaditeľa Piotra Okurowského. Nahrádza Nica Schütza, ktorý preberá novú rolu v Skupine DPDHL so sídlom v nemeckom Bonne.

Ladislav Balogh menovaný country managerom divízie AIR & SEA spoočnosti GEFCO na Slovensku

gefco logo
Do pozície Country Manager divízie Air & Sea spoločnosti GEFCO na Slovensku bol k 1. júlu 2020 menovaný Ladislav Balogh. V novej pozícii sa plánuje venovať zvýšeniu podielu prepráv v oblasti strojárenstva, farmaceutického priemyslu a automotive segmentu. Plánuje rozvíjať aj služby časovo kritických, železničných a projektových zásielok.

Dr. Klaus Patzak nový finančný riaditeľ Schaeffler AG

schaeffler logo
Herzogenaurach - Schaeffler, dodávateľ pre automobilový a ostatný priemysel s celosvetovou pôsobnosťou, oznamuje, že dozorná rada Schaeffler AG na svojom dnešnom zasadnutí vymenovala Dr. Klausa Patzaka (55) s účinnosťou od 1. augusta 2020 za člena predstavenstva Schaeffler AG.

Novým výkonným riaditeľom Slovnaftu sa stal M. Senkovič

slovnaft refinery
Bratislava - Novým výkonným riaditeľom akciovej spoločnosti Slovnaft sa v polovici júla stal dovtedajší finančný riaditeľ Marek Senkovič. Operatívne riadenie spoločnosti prevzal po Gabrielovi Szabóovi, ktorý odchádza do materskej skupiny MOL, kde bude pôsobiť ako viceprezident pre Downstream. Informoval o tom hovorca Slovnaftu Anton Molnár.

PREDPLAŤTE SI

200x200 amper news v2

 Banner WEB 220x220

 

Nenechajte si ujsť...