1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Novým šéfom Volkswagenu sa stal doterajší šéf Porsche Matthias Müller

volkswagen logo3
Berlín - Novým šéfom nemeckej automobilky Volkswagen sa stal doterajší výkonný riaditeľ divízie Porsche Matthias Müller. Oznámila to spoločnosť Volkswagen po dnešnom zasadnutí dozornej rady.

Český expremiér Mirek Topolánek sa stal členom predstavenstva Eustreamu

eustream-logo1
Bratislava - Na základe predchádzajúceho súhlasu Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) sa členom predstavenstva slovenského prepravcu plynu Eustream stal bývalý český premiér Mirek Topolánek.

Nový generálny riaditeľ v DHL Freight Slovensko

DHL logo
Bratislava - Prepravná a logistická spoločnosť DHL Freight má od júna nového generálneho riaditeľa pre Slovensko. Do funkcie vedenia spoločnosti bol menovaný Zsolt Tóth.

Novým šéfom U. S. Steel Košice bude Scott Buckiso

ussteel0317 500
Pittsburgh/Košice - Novým prezidentom U. S. Steel Košice sa stane Scott Buckiso. Oznámila to americká United States Steel Corporation, ktorá je materskou spoločnosťou košických oceliarní.

Aktivity Enelu vo východnej Európe preberie Roberto Deambrogio

Enel logo
Bratislava - Vedenie aktivít skupiny Enel vo východnej Európe preberie doterajší riaditeľ Enel Green Power Roberto Deambrogio.

P3 vymenovala Jakuba Pelikána na pozíciu Head of Development Českej republiky

jakub pelikan
Bratislava – Spoločnosť P3, vlastník, developer a správca európskych priemyselných nehnuteľností, vymenovala Jakuba Pelikána na pozíciu Head of Development pre Českú republiku.

Miroslav Kot generálnym riaditeľom Dalkie na Slovensku

Dalkia logo
Doterajší obchodný riaditeľ Miroslav Kot je od 1. decembra 2014 viesť aktivity Dalkie na Slovensku.

Novým šéfom francúzskeho ropného koncernu Total bude Patrick Pouyanné

total logo1
Paríž - Novým výkonným riaditeľom francúzskeho ropného koncernu Total sa stane Patrick Pouyanné. Oznámila to správna rada spoločnosti, ktorá sa zišla na mimoriadnom zasadnutí.

Šéf Fiatu S. Marchionne sa ujal aj vedenia automobilky Ferrari

sergio marchionne
Maranello - Šéf Fiatu Sergio Marchionne vedie aj dcéru koncernu, automobilku Ferrari. Miesto mu uvoľnil Luca di Montezemolo, ktorý viedol luxusnú športovú značku koncernu od roku 1991.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...