1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Novým šéfom predstavenstva SPP bude od 20. júna Štefan Šabík

spp-logo1
Bratislava - Novým predsedom predstavenstva spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP), s s účinnosťou od 20. júna 2014, Štefan Šabík, ktorý v tejto funkcii vystriedal Alexandra Saka.

Novým predsedom predstavenstva SPP Alexander Sako

spp-logo1
Bratislava - Valné zhromaždenie spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s., (SPP) schválilo v súvislosti so zmenou akcionárskej štruktúry aj personálne zmeny v predstavenstve a dozornej rade SPP. Informoval o tom hovorca Peter Bednár.

Jaroslav Maršán novým generálnym riaditeľom spoločnosti Centropen

Jaroslav Marsan Centropen
Tradičná česká spoločnosť Centropen, ktorá sa špecializuje na výrobu písacích potrieb, v týchto dňoch mení svoje vedenie.

Generálnym riaditeľom Slovenských elektrární je Luca D’Agnese

slovenske elektrarne enel logo
Bratislava - Za nového generálneho riaditeľa spoločnosti Slovenské elektrárne (SE), a. s., predstavenstvo firmy zvolilo Lucu D’Agneseho, ktorý tak nahrádza na tomto poste Paola Ruzziniho. Informovala o tom hovorkyňa spoločnosti Janka Burdová.

Heineken Slovensko má nového generálneho riaditeľa

heineken logo 1
Bratislava – Na pozíciu generálneho riaditeľa spoločnosti Heineken Slovensko nastúpi od 1. apríla Odin Goedhart. Nahradí Door Plantenga, ktorá sa stane generálnou riaditeľkou pre región západnej Európy.

Novým šéfom firmy Eastman Kodak sa stal Jeffrey Clarke

kodak-logo
Rochester - Novým šéfom americkej spoločnosti Eastman Kodak sa stal Jeffrey Clarke, šéf online cestovnej agentúry Orbitz Worldwide. Vo funkcii nahradí Antonia Pereza.

Nový obchodný manažér DHL Freight SK

Jakub Tillinger
Prepravná a logistická spoločnosť DHL Freight má nového Business Development, Marketing and Sales Directora pre Slovensko.

Novým šéfom leteckej spoločnosti Lufthansa bude Carsten Spohr

lufthansa plane
Frankfurt nad Mohanom - Nemecká letecká spoločnosť Lufthansa vymenovala do funkcie výkonného riaditeľa bývalého pilota Carstena Spohra.

A. Babiš končí vo vedení Agrofertu, čaká na vymazanie z registra

andrej-babis
Praha - Šéf českej strany ANO a budúci minister financií Andrej Babiš končí vo vedení svojej skupiny Agrofert. Dal si sám výpoveď a čaká na vymazanie z obchodného registra.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...