1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Novým šéfom U. S. Steel Košice bude Scott Buckiso

ussteel0317 500
Pittsburgh/Košice - Novým prezidentom U. S. Steel Košice sa stane Scott Buckiso. Oznámila to americká United States Steel Corporation, ktorá je materskou spoločnosťou košických oceliarní.

Aktivity Enelu vo východnej Európe preberie Roberto Deambrogio

Enel logo
Bratislava - Vedenie aktivít skupiny Enel vo východnej Európe preberie doterajší riaditeľ Enel Green Power Roberto Deambrogio.

P3 vymenovala Jakuba Pelikána na pozíciu Head of Development Českej republiky

jakub pelikan
Bratislava – Spoločnosť P3, vlastník, developer a správca európskych priemyselných nehnuteľností, vymenovala Jakuba Pelikána na pozíciu Head of Development pre Českú republiku.

Miroslav Kot generálnym riaditeľom Dalkie na Slovensku

Dalkia logo
Doterajší obchodný riaditeľ Miroslav Kot je od 1. decembra 2014 viesť aktivity Dalkie na Slovensku.

Novým šéfom francúzskeho ropného koncernu Total bude Patrick Pouyanné

total logo1
Paríž - Novým výkonným riaditeľom francúzskeho ropného koncernu Total sa stane Patrick Pouyanné. Oznámila to správna rada spoločnosti, ktorá sa zišla na mimoriadnom zasadnutí.

Šéf Fiatu S. Marchionne sa ujal aj vedenia automobilky Ferrari

sergio marchionne
Maranello - Šéf Fiatu Sergio Marchionne vedie aj dcéru koncernu, automobilku Ferrari. Miesto mu uvoľnil Luca di Montezemolo, ktorý viedol luxusnú športovú značku koncernu od roku 1991.

Šéf Fiatu Marchionne plánuje odstúpiť z funkcie do konca roka 2018

Fiat logo2
Turín - Generálny riaditeľ talianskej automobilky Fiat Sergio Marchionne a "architekt" jej zlúčenia s americkým výrobcom áut Chrysler, plánuje odstúpiť zo svojej funkcie, keď dokončí päťročný strategický plán expanzie celého koncernu.

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Váhostav-SK je M. Moravčík

vahostav-SK-logo
Bratislava - Novým generálnym riaditeľom stavebnej spoločnosti Váhostav-SK je Marián Moravčík. Ten posledné dva roky pracoval ako výkonný riaditeľ štátnej agentúry na podporu investícií SARIO. Do funkcie nastúpil v stredu 1. októbra.

Zmeny v predstavenstve SPP

spp logo2
Bratislava – Rozhodnutím Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky ako jediného akcionára spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s., (SPP) dochádza s účinnosťou od 30.09.2014 dňa k dvom zmenám v predstavenstve SPP.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...