1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Miroslav Kot generálnym riaditeľom Dalkie na Slovensku

Dalkia logo
Doterajší obchodný riaditeľ Miroslav Kot je od 1. decembra 2014 viesť aktivity Dalkie na Slovensku.

Novým šéfom francúzskeho ropného koncernu Total bude Patrick Pouyanné

total logo1
Paríž - Novým výkonným riaditeľom francúzskeho ropného koncernu Total sa stane Patrick Pouyanné. Oznámila to správna rada spoločnosti, ktorá sa zišla na mimoriadnom zasadnutí.

Šéf Fiatu S. Marchionne sa ujal aj vedenia automobilky Ferrari

sergio marchionne
Maranello - Šéf Fiatu Sergio Marchionne vedie aj dcéru koncernu, automobilku Ferrari. Miesto mu uvoľnil Luca di Montezemolo, ktorý viedol luxusnú športovú značku koncernu od roku 1991.

Šéf Fiatu Marchionne plánuje odstúpiť z funkcie do konca roka 2018

Fiat logo2
Turín - Generálny riaditeľ talianskej automobilky Fiat Sergio Marchionne a "architekt" jej zlúčenia s americkým výrobcom áut Chrysler, plánuje odstúpiť zo svojej funkcie, keď dokončí päťročný strategický plán expanzie celého koncernu.

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Váhostav-SK je M. Moravčík

vahostav-SK-logo
Bratislava - Novým generálnym riaditeľom stavebnej spoločnosti Váhostav-SK je Marián Moravčík. Ten posledné dva roky pracoval ako výkonný riaditeľ štátnej agentúry na podporu investícií SARIO. Do funkcie nastúpil v stredu 1. októbra.

Zmeny v predstavenstve SPP

spp logo2
Bratislava – Rozhodnutím Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky ako jediného akcionára spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s., (SPP) dochádza s účinnosťou od 30.09.2014 dňa k dvom zmenám v predstavenstve SPP.

Trnavskú automobilku vedie Rémi Girardon

Peugeot citroen logo1
Trnava - Novým generálnym riaditeľom trnavskej automobilky PSA Peugeot Citroën Slovakia sa od 1. septembra 2014 stal Rémi Girardon (41). Doteraz riadil nástrojárenský závod v rámci skupiny na západe Francúzska v Caen.

Nový generálny riaditeľ v Maďarsku

Kuehne Nagel El  Elemer Lanyi Marton
Paty, Maďarsko – Márton Lányi (37), ktorý pracoval v spoločnosti Kuehne + Nagel na rôznych pozíciách už od roku 2006, prevzal od 1. júna 2014 zodpovednosť za riadenie maďarskej pobočky Kuehne + Nagel.

V Gazprome povedie úsek exportu namiesto Medvedeva J. Burmistrovová

Gazprom building
Moskva - V ruskom Gazprome došlo k personálnej zmene. Agentúra Reuters informuje, že Alexander Medvedev prestal viesť úsek Gazprom Export, ale zostal zástupcom šéfa koncernu Alexeja Millera.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...