1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Hans Peter Haselsteiner končí vo funkcii predsedu predstavenstva Strabag SE k dátumu 14. Júna 2013 - vystrieda ho Thomas Birtel

strabag logo2
Viedeň - Dr. Hans Peter Haselsteiner, predseda predstavenstva Strabag SE, predložil na zasadaní dozornej rady návrh, že na valnom zhromaždení 2013 odstúpi z predstavenstva stavebného koncernu Strabag SE, kótovaného na burze.

Výkonný riaditeľ ABB Group Joe Hogan odchádza zo spoločnosti

ABB Building
Výkonný riaditeľ skupiny ABB Joe Hogan sa rozhodol zo súkromných dôvodov odísť zo spoločnosti ABB.

Nový manažér pre Gerlach European Customs Services

Milan Olejar
Neutrálny colný agent, Gerlach European Customs Services, spol. s r.o., má nového Area Managera. Je ním Milan Olejár, ktorý bude zodpovedať za rozvoj a riadenie spoločnosti na slovenskom trhu.

Monika Hubenáková – nová posila marketingu DACHSER Slovakia

Monika Hubenakova DACHSER
Monika Hubenáková nastúpila na pozíciu marketingového špecialistu v spoločnosti DACHSER Slovakia a.s., kde bude mať na starosti riadenie marketingových a PR kampaní pre spoločnosť DACHSER na celom Slovensku.

Novým šéfom berlínskeho letiska bude bývalý riaditeľ Deutsche Bahn

hartmut-mehdorn
Berlín - Šéfom nového berlínskeho letiska sa stane bývalý výkonný riaditeľ nemeckej železničnej spoločnosti Deutsche Bahn Hartmut Mehdorn.

Marketing a komunikaci skupiny C.S.CARGO bude řídit Aziz Jahić


cs cargo
Praha – Šéfem marketingu a komunikace jednoho z předních poskytovatelů dopravních a logistických služeb v regionu CEE, skupiny C.S.CARGO, se stal AzizJahić (34).

Whirlpool Slovakia od februára povedie Talian L. La Morgia

whirlpool
Poprad – Spoločnosť Whirlpool Slovakia, výrobný závod Poprad – Matejovce, povedie od februára Luigi La Morgia, ktorý prichádza z výrobného závodu v talianskom Neapole.

Predsedom predstavenstva Nafta, a. s., sa stane Jan Špringl

nafta logo2
Bratislava - Novým predsedom predstavenstva spoločnosti Nafta, a. s., sa na základe rozhodnutia jej dozornej rady s účinnosťou od 25. januára 2013 stane Jan Špringl, ktorý v tejto funkcii nahradí Pierra Poncika.

Strabag SE ustanovil Christiana Hardena za Finančného riaditeľa

Harder Christian
Európsky, na burze kótovaný, stavebný koncern STRABAG SE ustanovil finančného riaditeľa (CFO). Mgr. Christian Harder (44), doterajší šéf dcérskej spoločnosti STRABAG SE BRVZ Bau- Rechen- u.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...