1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Generálnym riaditeľom Slovenských elektrární je Luca D’Agnese

slovenske elektrarne enel logo
Bratislava - Za nového generálneho riaditeľa spoločnosti Slovenské elektrárne (SE), a. s., predstavenstvo firmy zvolilo Lucu D’Agneseho, ktorý tak nahrádza na tomto poste Paola Ruzziniho. Informovala o tom hovorkyňa spoločnosti Janka Burdová.

Heineken Slovensko má nového generálneho riaditeľa

heineken logo 1
Bratislava – Na pozíciu generálneho riaditeľa spoločnosti Heineken Slovensko nastúpi od 1. apríla Odin Goedhart. Nahradí Door Plantenga, ktorá sa stane generálnou riaditeľkou pre región západnej Európy.

Novým šéfom firmy Eastman Kodak sa stal Jeffrey Clarke

kodak-logo
Rochester - Novým šéfom americkej spoločnosti Eastman Kodak sa stal Jeffrey Clarke, šéf online cestovnej agentúry Orbitz Worldwide. Vo funkcii nahradí Antonia Pereza.

Nový obchodný manažér DHL Freight SK

Jakub Tillinger
Prepravná a logistická spoločnosť DHL Freight má nového Business Development, Marketing and Sales Directora pre Slovensko.

Novým šéfom leteckej spoločnosti Lufthansa bude Carsten Spohr

lufthansa plane
Frankfurt nad Mohanom - Nemecká letecká spoločnosť Lufthansa vymenovala do funkcie výkonného riaditeľa bývalého pilota Carstena Spohra.

A. Babiš končí vo vedení Agrofertu, čaká na vymazanie z registra

andrej-babis
Praha - Šéf českej strany ANO a budúci minister financií Andrej Babiš končí vo vedení svojej skupiny Agrofert. Dal si sám výpoveď a čaká na vymazanie z obchodného registra.

Marchionne zostáva minimálne nasledujúce tri roky šéfom zlúčeného koncernu

Fiat logo2
Detroit - Sergio Marchionne zostáva minimálne nasledujúce tri roky šéfom spoločného koncernu, ktorý vznikol zlúčením americkej automobilky Chrysler s talianskym Fiatom.

Peter Bečár sa stal Managing Directorom P3 pre strednú a východnú Európu, Peter Jánoši bol menovaný na pozíciu Country Head P3 pre Slovensko

Peter Becar
Bratislava – Spoločnosť PointPark Properties (P3), špecializovaný investor, developer a správca priemyselných nehnuteľností, menovala Petra Bečára Managing Directorom P3 pre strednú a východnú Európu.

Šéf severoamerickej divízie Hyundai J. Krafcik odstupuje z funkcie

Hyundai Logo
Washington - Juhokórejská automobilka Hyundai oznámila, že šéf jej severoamerickej divízie John Krafcik odstupuje z funkcie. Na jeho miesto od budúceho roka nastúpi viceprezident Hyundai Motor America David Zuchowski.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...