1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Ferrero má záujem o kúpu zahraničnej divízie Campbell Soup

Ferrero logo
Miláno - Taliansky výrobca obľúbenej nátierky Nutella, spoločnosť Ferrero, má záujem o kúpu zahraničnej divízie americkej firmy Campbell Soup.

Dopyt po zdravších nápojoch zvýšil zisk firmy Coca-Cola takmer o 30 %

Coca Cola logo
Atlanta - Americký nápojový koncern Coca-Cola zaznamenal v 3. kvartáli rast zisku takmer o 30 %. Tržby síce o takmer desatinu klesli, aj tie však podobne ako zisk prekonali očakávania analytikov.

Tržby Danone v 3. štvrťroku klesli

danone canada
Paríž - Francúzska potravinárska spoločnosť Danone oznámila, že celkové tržby za 3. štvrťrok klesli v dôsledku negatívnych menových efektov. Ale spoločnosť potvrdila svoje celoročné prognózy a uviedla, že je pripravená pre menové výkyvy.

Pekárňam Penam chýbajú zamestnanci, o časovo náročnú prácu nie je záujem

pekaren1
Nitra – Vytvorením puzzlí z chleba v tvare mapy Slovenska oslávili pekári z piatich pekární spoločnosti Penam Slovakia Svetový deň chleba, ktorý pripadá na 16. októbra.

Zvolenská mliekareň exportuje aj do Švédska, Španielska či Portugalska

milk
Zvolen - Okrem slovenských predajní putujú výrobky zo Zvolenskej mliekarne aj do krajín Európskej únie. Mliečne výrobky z tohto podniku nakupujú zákazníci aj v Maďarsku, Českej republike, Švédsku, Španielsku či Portugalsku.

Cadbury, britská dcéra koncernu Mondelez, si pre brexit buduje zásoby

mondelez logo
Londýn - Americká cukrovinkárska spoločnosť Mondelez International Mondelez, vlastník britského výrobcu sušienok a čokolád Cadbury, si začína budovať zásoby surovín pre prípad odchodu Británie z Európskej únie (EÚ) bez dohody.

Plzeňský Prazdroj Slovensko zvýši kapacitu plechovkovej linky v Šariši o tretinu

Pilser urquell
Bratislava/Veľký Šariš – Plzeňský Prazdroj Slovensko pripravuje ďalšiu investíciu do svojej výroby. V Pivovare Šariš vo Veľkom Šariši bude už o pár mesiacov naplno v prevádzke nová plechovková linka, inovuje sa linka pre stáčanie fliaš a investuje sa aj do novej filtračnej linky.

Americký nápojový gigant Coca-Cola kupuje sieť kaviarní Costa

coca cola bottles
Atlanta - Americká nápojová spoločnosť Coca-Cola kupuje od britskej firmy Whitbread druhý najväčší reťazec kaviarní na svete Costa. Svetový producent nealkoholických nápojov si tak otvára cestu na nový trh.

Coca-Cola kupuje ďalší podiel v BodyArmor

Coca Cola logo
Atlanta - Americký výrobca nealkoholických nápojov, koncern Coca-Cola, kupuje menšinový podiel v značke športových nápojov BodyArmor. Tú podporuje basketbalová hviezda Kobe Bryant.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...