1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Pekárňam Penam chýbajú zamestnanci, o časovo náročnú prácu nie je záujem

pekaren1
Nitra – Vytvorením puzzlí z chleba v tvare mapy Slovenska oslávili pekári z piatich pekární spoločnosti Penam Slovakia Svetový deň chleba, ktorý pripadá na 16. októbra.

Zvolenská mliekareň exportuje aj do Švédska, Španielska či Portugalska

milk
Zvolen - Okrem slovenských predajní putujú výrobky zo Zvolenskej mliekarne aj do krajín Európskej únie. Mliečne výrobky z tohto podniku nakupujú zákazníci aj v Maďarsku, Českej republike, Švédsku, Španielsku či Portugalsku.

Cadbury, britská dcéra koncernu Mondelez, si pre brexit buduje zásoby

mondelez logo
Londýn - Americká cukrovinkárska spoločnosť Mondelez International Mondelez, vlastník britského výrobcu sušienok a čokolád Cadbury, si začína budovať zásoby surovín pre prípad odchodu Británie z Európskej únie (EÚ) bez dohody.

Plzeňský Prazdroj Slovensko zvýši kapacitu plechovkovej linky v Šariši o tretinu

Pilser urquell
Bratislava/Veľký Šariš – Plzeňský Prazdroj Slovensko pripravuje ďalšiu investíciu do svojej výroby. V Pivovare Šariš vo Veľkom Šariši bude už o pár mesiacov naplno v prevádzke nová plechovková linka, inovuje sa linka pre stáčanie fliaš a investuje sa aj do novej filtračnej linky.

Americký nápojový gigant Coca-Cola kupuje sieť kaviarní Costa

coca cola bottles
Atlanta - Americká nápojová spoločnosť Coca-Cola kupuje od britskej firmy Whitbread druhý najväčší reťazec kaviarní na svete Costa. Svetový producent nealkoholických nápojov si tak otvára cestu na nový trh.

Coca-Cola kupuje ďalší podiel v BodyArmor

Coca Cola logo
Atlanta - Americký výrobca nealkoholických nápojov, koncern Coca-Cola, kupuje menšinový podiel v značke športových nápojov BodyArmor. Tú podporuje basketbalová hviezda Kobe Bryant.

Spoločnosť Palma opätovne rozbieha výrobu olejov na Slovensku

palma group logo
Bratislava - Spoločnosť Palma opätovne rozbieha výrobu olejov na Slovensku. Nové produkty sa chystá spotrebiteľom predstaviť na tohtoročnej agropotravinárskej výstave Agrokomplex. Informovala o tom spoločnosť.

Sankcie USA zatiaľ nemajú vplyv na aktivity koncernu Nestlé v Iráne

nestle building
Bern - Švajčiarsky potravinársky koncern Nestlé oznámil, že sankcie USA sa na jeho iránskom biznise zatiaľ neprejavili. Washington potom, ako v máji odstúpil od jadrovej dohody s Iránom, obnovil od utorka prvý balík ekonomických sankcií.

Zisk Heinekenu v 1. polroku vzrástol, zaostal však za očakávaniami

heineken logo 1
Brusel - Holandská pivovarnícka spoločnosť Heineken zhoršila svoju prognózu celoročnej prevádzkovej marže, keď výsledky za 1. polrok zaostali za odhadmi trhov.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...