1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Tempo rastu produkcie španielskeho priemyslu sa v apríli spomalilo

spanish flag
Madrid - Medziročné tempo rastu produkcie španielskeho priemyslu sa v apríli nečakane prudko spomalilo a medzimesačne jeho výkon dokonca klesol. Informoval o tom v stredu štatistický úrad INE.

Taliansky výrobca cestovín Barilla investuje do rozšírenia výroby 1 mld. eur

barilla logo
Miláno - Talianska potravinárska spoločnosť Barilla investuje v najbližších piatich rokoch 1 miliardu eur do rozšírenia výroby a uvedenia nových produktov na trh. Najväčší producent cestovín na svete tak reaguje na zmeny v požiadavkách zákazníkov.

Americká potravinárska spoločnosť Campbell Soup sa prepadla do straty

campbell soup
New York - Americká potravinárska spoločnosť Campbell Soup oznámila, že za 3. kvartál obchodného roka 2017/2018 skĺzla do straty takmer 400 miliónov USD. Podpísala sa pod to najmä divízia Campbell Fresh.

Francúzsky Avril získa väčšinový podiel vo výrobcovi olivového oleja Costa d'Oro

olive
Paríž - Francúzska spoločnosť Avril kupuje väčšinový podiel v talianskom producentovi olivového oleja Costa d'Oro. Vznikne tak tretí najväčší producent na rýchlo rastúcom trhu s olivovým olejom. Hodnotu akvizície spoločnosti nezverejnili.

Osivo Zvolen zvýšilo medziročne zisk o 32.576 eur na 352.737 eur

obilie1
Zvolen – Medziročné zvýšenie zisku o 32.576 eur na 352.737 eur zaznamenal vlani najväčší slovenský výrobca a predajca osív a sadív, spoločnosť Osivo Zvolen.

Kellogg zaznamenal v 1. kvartáli nárast tržieb aj zisku

kelloggs products
Battle Creek - Najväčší svetový výrobca cereálií, americká spoločnosť Kellogg, zaznamenala v 1. kvartáli 2018 nárast tržieb aj zisku, ktorý mierne prekonal očakávania analytikov z Wall Street.

Výsledky PepsiCo za 1. kvartál prekonali očakávania trhu

pepsico
Purchase - Hospodárske výsledky PepsiCo za 1. kvartál prekonali očakávania trhu.

Tržby výrobcu liehovín Pernod Ricard vzrástli v 3. kvartáli takmer o 10 %

pernod richard logo
Paríž - Francúzsky výrobca alkoholických nápojov Pernod Ricard oznámil za 3. kvartál obchodného roka 2017/2018 výrazné zrýchlenie rastu tržieb.

Tržby Nestlé v 1. kvartáli vzrástli, prispel najmä vyšší dopyt v Číne

nestle building
Bern - Švajčiarsky potravinársky koncern Nestlé zaznamenal za 1. štvrťrok rast tržieb nad 21 miliárd švajčiarskych frankov (CHF).

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...