1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Zisk Sony za 2. kvartál aj celý 1. polrok strmo vzrástol

sony logo
Tokio - Japonský výrobca elektroniky Sony zaznamenal v 2. štvrťroku finančného roka 2020/21 nárast zisku o vyše 50 % a jeho zisk za celý 1. polrok sa zdvojnásobil. Pomohli mu príjmy z hier aj finančné faktory. Sony zároveň upravil svoju predpoveď čistého zisku za celý rok.

Huawei rokuje o predaji častí svojej divízie smartfónov Honor

huawei logo
Hongkong - Čínsky koncern Huawei Technologies rokuje so spoločnosťou Digital China Group a ďalšími uchádzačmi o predaji častí svojej divízie smartfónov Honor. Hodnota transakcie by mohla dosiahnuť až 25 miliárd jüanov (3,15 miliardy eur), uviedli zdroje oboznámené s touto záležitosťou.

Spoločnosť Apple predstavila nové smartfóny iPhone 12

Apple Logo1
Cupertino/Bratislava – Štvoricu nových smartfónov radu iPhone 12 predstavila v utorok americká spoločnosť Apple počas videokonferencie z amerického Cupertina. Líšia sa veľkosťou displeja i hardvérovou výbavou.

Samsung zatvorí svoj jediný čínsky závod na výrobu televízorov

Samsung LCD tv
Soul - Samsung Electronics sa rozhodol, že do konca novembra zatvorí svoj jediný závod na výrobu televízorov v Číne. V pondelok to povedal hovorca juhokórejskej spoločnosti. Samsung tak pokračuje v presune výroby z Číny.

Huawei uvádza na trh nový dostupný smartfón Y5p, zaujme pomerom ceny a výkonu

huawei logo
Bratislava - Spoločnosť Huawei Consumer Business Group (CBG) uvádza na slovenský trh novinku zo série dostupných zariadení - smartfón Y5p. Všestranný výkon, výdrž batérie a skvelá cena sú tri kľúčové atribúty tohto modelu. Y5p je na Slovensku v predaji od dnešného dňa.

Zisk Philips Electronics sa v 1. kvartáli prepadol pod 40 mil. eur

philips logo
Amsterdam - Holandská spoločnosť Philips Electronics oznámila za 1. štvrťrok prepad čistého zisku z vyše 160 miliónov pod 40 miliónov eur. Dôvodom je pandémia nového koronavírusu, ktorá ovplyvnila dopyt po jej produktoch.

Foxconn Slovakia po dočasnom prerušení opäť spustil výrobu

foxconn logo
Nitra - Výrobca spotrebnej elektroniky Foxconn Slovakia spol. s r. o. po dočasnej odstávke obnovil výrobu vo svojom závode v nitrianskom priemyselnom parku. Zamestnanci sa do práce vrátili po veľkonočných sviatkoch.

Samsung Electronics očakáva v 1. kvartáli nárast prevádzkového zisku

samsung mobil
Soul - Juhokórejský koncern Samsung Electronics očakáva v 1. kvartáli nárast prevádzkového zisku. To vyvoláva nádej, že jedného z

Značka LG ELECTRONICS získala na veľtrhu CES 2020 rekordný počet ocenení

LG Electronics logo1
Bratislava - Spoločnosť LG Electronics (LG) si z veľtrhu CES® odviezla najviac ocenení od odborníkov - tento rok získala viac ako 150 vyzna-menaní. Cenu za Najlepší televízor CES navyše prevzala už šiesty rok po sebe.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk 2022

Nenechajte si ujsť...