1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Z Bratislavy sa bude lietať do Moskvy denne aj v tomto roku

bratislava airport
Bratislava – Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave sa bude do Moskvy lietať denne aj v roku 2020. Letecká spoločnosť Pobeda plánuje lietať medzi týmito mestami sedemkrát týždenne a v letnom období päťkrát za týždeň.

Dodávky just in sequence po železnici do výroby Škoda Auto

DB schenker logo
Praha - Pomocí integrovaného a dynamického konceptu podporují společnosti DB Cargo Logistics a DB Schenker automobilku Škoda Auto ve využívání nových výrobních kapacit.

GEFCO a Airbus podpísali zmluvu o prechode k recyklovateľným prepravným obalom

gefco logo
Spoločnosť GEFCO, popredný svetový poskytovateľ multimodálnych riešení dodávateľského reťazca, podpísala zmluvu s firmou Airbus, globálnym lídrom leteckého priemyslu. GEFCO pre Airbus zabezpečí prechod k čistejšiemu, ekologickejšiemu dodávateľskému reťazcu.

Pobočka DACHSER Ostrava otvorila prevádzku v novom logistickom termináli

DACHSER logo
Medzinárodný poskytovateľ logistických služieb DACHSER sa v Ostrave presťahoval do nových priestorov.

Zisk American Airlines vzrástol vo 4. kvartáli o viac než štvrtinu

american airlines plane
New York - Americká letecká spoločnosť American Airlines zaznamenala v poslednom kvartáli minulého roka rast zisku o viac než štvrtinu. Výsledky čiastočne podporil zvýšený dopyt zo strany cestujúcich a čiastočne zníženie nákladov na palivá.

Letisko v Bratislave vybavilo vlani 2,29 milióna cestujúcich

bratislava airport
Bratislava – Letisko M. R. Štefánika vybavilo v roku 2019 spolu na prílete a odlete 2.290.242 cestujúcich, čo je druhý najvyšší počet v jeho histórii. Dvojmiliónovú hranicu cestujúcich prekonalo letisko štvrtýkrát.

DACHSER expanduje na severe Anglicka

Dachser1
Medzinárodný poskytovateľ logistických služieb DACHSER otvoril novú pobočku v britskom meste Rochdale neďaleko Manchestera. DACHSER tu investoval 16 miliónov eur do nových priestorov s rozlohou 5 175 metrov štvorcových.

Tržby Easyjet v 1. kvartáli finančného roka 2019/20 vzrástli

easyjet plane
Londýn - Britská nízkonákladová letecká spoločnosť EasyJet zaznamenala v 1. kvartáli finančného roka 2019/2020 nárast tržieb vďaka silnému dopytu po cestovaní a zmierneniu konkurencie na európskom trhu s krátkymi letmi.

DHL Supply Chain predstavuje Stratégiu 2025

DHL logo
Senec – Pre názornú ukážku novej Stratégie 2025 DHL Supply Chain si Oscar de Bok, generálny riaditeľ DHL Supply Chain, zvolil technologický areál v Beringe, Holandsku, jeden z vlajkových logistických areálov spoločnosti DHL.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...