1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

P3 začína na východe Slovenska s výstavbou parku

Logistic Park1
Medzinárodný developer P3 Logistic Parks rozširuje svoje aktivity  a prvýkrát vstupuje na východné Slovensko. V blízkosti obce Nová Polhora začína s výstavbou moderného logistického a priemyselného parku.

Stavebné práce na R3 Tvrdošín – Nižná by sa mohli začať na jar 2020

road construction 3
Tvrdošín - Vyhodnocovanie ponúk v súťaži na výstavbu úseku rýchlostnej cesty R3 Tvrdošín – Nižná sa skončilo. Víťazom sa stalo združenie spoločností Todini Costruzioni Generali S.p.A. a spoločnosti Cesty SK a Cedis.

Kazašská Air Astana podpísala predbežnú zmluvu o kúpe 30 Boeingov 737 MAX

boeing logo1
Dubaj - Kazašský letecký dopravca Air Astana v utorok oznámil, že podpísal predbežnú zmluvu o kúpe 30 lietadiel Boeing 737 MAX-8, pričom túto objednávku by chcel dokončiť v nasledujúcich mesiacoch.

EasyJet zaznamenala vo finančnom roku 2018/19 pokles zisku

easyjet plane
Londýn - Britská nízkonákladová letecká spoločnosť EasyJet zaznamenala v uplynulom finančnom roku 2018/19 pokles zisku. Pripísala to slabej dôvere spotrebiteľov.

ŽSK opravil tri kilometre ciest na trase medzi Varínom a Zázrivou

Road construction machinery
Žilina – Žilinský samosprávny kraj (ŽSK) opravil ďalšie úseky cesty medzi Varínom a Zázrivou v celkovej dĺžke tri kilometre za viac ako 540.000 eur. Informovala hovorkyňa ŽSK Martina Remencová.

Novým generálnym riaditeľom Železníc Slovenskej republiky je Igor Polák

zsr logo
Bratislava – Novým generálnym riaditeľom Železníc Slovenskej republiky (ŽSR) je Igor Polák, ktorý doposiaľ pracoval v ŽSR ako námestník generálneho riaditeľa pre prevádzku. Do funkcie nastúpil v utorok.

SSC vyhlásila novú súťaž na veľkoplošné opravy ciest prvej triedy

road construction 2
Bratislava – Slovenská správa ciest (SSC) vyhlásila novú súťaž na veľkoplošné opravy ciest prvej triedy, ktorá je rozdelená na časti. Cenu odhaduje na 166,56 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Za 3. štvrťrok sa na mýte vybralo 56,03 mil. eur,o 4,1 % viac ako vlani

euros 10 20
Bratislava – Na mýte sa v septembri tohto roka vybralo 19,35 milióna eur. Za celý tretí štvrťrok dosiahol výber mýta 56,03 milióna eur, čo je v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka o 2,18 milióna eur viac.

Opel rozšíril od septembra klientske portfólio spoločnosti GEFCO

gefco logo
Od septembra rozšírila logistická spoločnosť GEFCO portfólio klientov na slovenskom trhu. Svoje služby poskytuje ďalšej značke automobilov, nemeckému Opelu.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...