1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

DACHSER rozširuje svoje pobočky v Európe

DACHSER logo
Poskytovateľ logistických služieb DACHSER rozširuje v nemeckom regióne Horné Franky svoju kontraktnú logistiku a sťahuje sa do nového skladu v meste Hof. Stavba by mala byť dokončená v jeseni 2020.

ZSSK predstavila elektrickú jednotku z najväčšieho tendra v histórii národného dopravcu

ZSSK train
Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) predstavila slovenským médiám ucelenú elektrickú jednotku „Panter“ (EJ)

Do vozového parku SAD Humenné pribudlo 14 nových autobusov

bus public
Vranov nad Topľou – Vo vozovom parku SAD Humenné pribudlo 14 nových autobusov. Cestujúcim šiestich okresov Prešovského samosprávneho kraja (PSK) prinesie komfort wifi pripojenie a tiež možnosť dobíjania elektronických zariadení.

Väčšia časť R7 v rámci bratislavského obchvatu má byť otvorená čoskoro

road construction 3
Bratislava – Väčšia časť rýchlostnej cesty R7 v rámci nultého bratislavského obchvatu by mala byť čoskoro otvorená. V najbližších týždňoch by sa malo odovzdať do prevádzky 25,2 kilometra (km) na R7 a 4,5 km na diaľnici D4.

ZSSK uvádza do prevádzky svoje najnovšie stredisko technicko-hygienickej údržby a rušňové depo vo Vrútkach

train2
Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) spustila procesy kolaudácií technológií a budov strediska technicko-hygienickej údržby (THÚ) a rušňového depa vo Vrútkach. Po jeho skončení bude mať ZSSK na Turci svoju najmodernejšiu prevádzku THÚ.

Počet platiacich cestujúcich na železniciach rastie už štyri roky po sebe

Train
Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) prepravila za rok 2019 celkom 77 356 524 cestujúcich, čo znamená v porovnaní s rokom 2018 nárast +4,8 % (rok 2018: 73 807 854 prepravených cestujúcich).

DACHSER rozširuje pobočku v Öhringene

Dachser1
DACHSER začal stavebné práce na rozšírení svojej pobočky v nemeckom Öhringene. Do leta 2020 sa súčasný tranzitný terminál rozrastie o 3 500 m2. Taktiež ku kancelárskej budove pribudne nové poschodie, čím sa jej plocha zväčší o 600 m2.

Problémy strojov Boeing 737 Max brzdia rastové plány Ryanairu

boeing logo2
Dublin - Problémy strojov Boeing 737 Max výrazne zabrzdia rastové plány najväčších európskych nízkonákladových erolínií Ryanair.

Električky do Dúbravky by mali začať opäť premávať po 17. februári

tram elektricka
Bratislava – Premávka električiek po zmodernizovanej časti trate až do bratislavskej Dúbravky by mala byť opäť spustená po 17. februári.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...