1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Zisk American Airlines vzrástol vo 4. kvartáli o viac než štvrtinu

american airlines plane
New York - Americká letecká spoločnosť American Airlines zaznamenala v poslednom kvartáli minulého roka rast zisku o viac než štvrtinu. Výsledky čiastočne podporil zvýšený dopyt zo strany cestujúcich a čiastočne zníženie nákladov na palivá.

Letisko v Bratislave vybavilo vlani 2,29 milióna cestujúcich

bratislava airport
Bratislava – Letisko M. R. Štefánika vybavilo v roku 2019 spolu na prílete a odlete 2.290.242 cestujúcich, čo je druhý najvyšší počet v jeho histórii. Dvojmiliónovú hranicu cestujúcich prekonalo letisko štvrtýkrát.

DACHSER expanduje na severe Anglicka

Dachser1
Medzinárodný poskytovateľ logistických služieb DACHSER otvoril novú pobočku v britskom meste Rochdale neďaleko Manchestera. DACHSER tu investoval 16 miliónov eur do nových priestorov s rozlohou 5 175 metrov štvorcových.

Tržby Easyjet v 1. kvartáli finančného roka 2019/20 vzrástli

easyjet plane
Londýn - Britská nízkonákladová letecká spoločnosť EasyJet zaznamenala v 1. kvartáli finančného roka 2019/2020 nárast tržieb vďaka silnému dopytu po cestovaní a zmierneniu konkurencie na európskom trhu s krátkymi letmi.

DHL Supply Chain predstavuje Stratégiu 2025

DHL logo
Senec – Pre názornú ukážku novej Stratégie 2025 DHL Supply Chain si Oscar de Bok, generálny riaditeľ DHL Supply Chain, zvolil technologický areál v Beringe, Holandsku, jeden z vlajkových logistických areálov spoločnosti DHL.

Time critical solutions spoločnosti GEFCO posúva hranice rýchlosti

gefco logo
GEFCO svojím novým produktom Time Critical Solutions (TCS) posúva hranicu rýchlosti o krok vpred. Ako prvá firma v SR ponúka nepretržitú službu super rýchlej logistiky, vrátane balenia zásielok, colného zastúpenia i správy dokumentácie.

CTP sa stáva najväčším developerom a majiteľom priemyselných a logistických parkov na Slovensku

logistic park
Košice – Po akvizícii biznis parku v areáli letiska Košice sa CTP stal lídrom a najväčším developerom a vlastníkom priemyselných a logistických nehnuteľností na Slovenku. CTP ďalej potvrdzuje svoju prítomnosť v strategických polohách v rámci CEE regiónu.

DACHSER otvoril nové logistické centrum vo Freiburgu

dachser big
Poskytovateľ logistických služieb DACHSER otvoril nové logistické centrum v priemyselnom parku Breisgau vo Freiburgu v Nemecku. Na celkovej ploche 6 117 m2 vyrástol nový prekládkový terminál s 82 bránami a dvojpodlažná kancelárska budova.

V odbore logistika je nedostatok slovenských odborníkov

DHL logo
Gáň – Potenciál Slovenska v oblasti logistiky a logistických služieb kladie veľké nároky nielen na cestnú infraštruktúru, ale aj na pracovnú silu.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...