1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Edoardo Podestá sa ujíma vedenia DACHSER Air & Sea Logistics

DACHSER logo
Dlhoročný výkonný riaditeľ ázijsko-pacifického regiónu odteraz povedie celosvetovú divíziu leteckej a námornej nákladnej prepravy v spoločnosti DACHSER.

P3 začína na východe Slovenska s výstavbou parku

Logistic Park1
Medzinárodný developer P3 Logistic Parks rozširuje svoje aktivity  a prvýkrát vstupuje na východné Slovensko. V blízkosti obce Nová Polhora začína s výstavbou moderného logistického a priemyselného parku.

Stavebné práce na R3 Tvrdošín – Nižná by sa mohli začať na jar 2020

road construction 3
Tvrdošín - Vyhodnocovanie ponúk v súťaži na výstavbu úseku rýchlostnej cesty R3 Tvrdošín – Nižná sa skončilo. Víťazom sa stalo združenie spoločností Todini Costruzioni Generali S.p.A. a spoločnosti Cesty SK a Cedis.

Kazašská Air Astana podpísala predbežnú zmluvu o kúpe 30 Boeingov 737 MAX

boeing logo1
Dubaj - Kazašský letecký dopravca Air Astana v utorok oznámil, že podpísal predbežnú zmluvu o kúpe 30 lietadiel Boeing 737 MAX-8, pričom túto objednávku by chcel dokončiť v nasledujúcich mesiacoch.

EasyJet zaznamenala vo finančnom roku 2018/19 pokles zisku

easyjet plane
Londýn - Britská nízkonákladová letecká spoločnosť EasyJet zaznamenala v uplynulom finančnom roku 2018/19 pokles zisku. Pripísala to slabej dôvere spotrebiteľov.

ŽSK opravil tri kilometre ciest na trase medzi Varínom a Zázrivou

Road construction machinery
Žilina – Žilinský samosprávny kraj (ŽSK) opravil ďalšie úseky cesty medzi Varínom a Zázrivou v celkovej dĺžke tri kilometre za viac ako 540.000 eur. Informovala hovorkyňa ŽSK Martina Remencová.

Novým generálnym riaditeľom Železníc Slovenskej republiky je Igor Polák

zsr logo
Bratislava – Novým generálnym riaditeľom Železníc Slovenskej republiky (ŽSR) je Igor Polák, ktorý doposiaľ pracoval v ŽSR ako námestník generálneho riaditeľa pre prevádzku. Do funkcie nastúpil v utorok.

SSC vyhlásila novú súťaž na veľkoplošné opravy ciest prvej triedy

road construction 2
Bratislava – Slovenská správa ciest (SSC) vyhlásila novú súťaž na veľkoplošné opravy ciest prvej triedy, ktorá je rozdelená na časti. Cenu odhaduje na 166,56 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Za 3. štvrťrok sa na mýte vybralo 56,03 mil. eur,o 4,1 % viac ako vlani

euros 10 20
Bratislava – Na mýte sa v septembri tohto roka vybralo 19,35 milióna eur. Za celý tretí štvrťrok dosiahol výber mýta 56,03 milióna eur, čo je v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka o 2,18 milióna eur viac.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...