1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Time critical solutions spoločnosti GEFCO posúva hranice rýchlosti

gefco logo
GEFCO svojím novým produktom Time Critical Solutions (TCS) posúva hranicu rýchlosti o krok vpred. Ako prvá firma v SR ponúka nepretržitú službu super rýchlej logistiky, vrátane balenia zásielok, colného zastúpenia i správy dokumentácie.

CTP sa stáva najväčším developerom a majiteľom priemyselných a logistických parkov na Slovensku

logistic park
Košice – Po akvizícii biznis parku v areáli letiska Košice sa CTP stal lídrom a najväčším developerom a vlastníkom priemyselných a logistických nehnuteľností na Slovenku. CTP ďalej potvrdzuje svoju prítomnosť v strategických polohách v rámci CEE regiónu.

DACHSER otvoril nové logistické centrum vo Freiburgu

dachser big
Poskytovateľ logistických služieb DACHSER otvoril nové logistické centrum v priemyselnom parku Breisgau vo Freiburgu v Nemecku. Na celkovej ploche 6 117 m2 vyrástol nový prekládkový terminál s 82 bránami a dvojpodlažná kancelárska budova.

V odbore logistika je nedostatok slovenských odborníkov

DHL logo
Gáň – Potenciál Slovenska v oblasti logistiky a logistických služieb kladie veľké nároky nielen na cestnú infraštruktúru, ale aj na pracovnú silu.

Edoardo Podestá sa ujíma vedenia DACHSER Air & Sea Logistics

DACHSER logo
Dlhoročný výkonný riaditeľ ázijsko-pacifického regiónu odteraz povedie celosvetovú divíziu leteckej a námornej nákladnej prepravy v spoločnosti DACHSER.

P3 začína na východe Slovenska s výstavbou parku

Logistic Park1
Medzinárodný developer P3 Logistic Parks rozširuje svoje aktivity  a prvýkrát vstupuje na východné Slovensko. V blízkosti obce Nová Polhora začína s výstavbou moderného logistického a priemyselného parku.

Stavebné práce na R3 Tvrdošín – Nižná by sa mohli začať na jar 2020

road construction 3
Tvrdošín - Vyhodnocovanie ponúk v súťaži na výstavbu úseku rýchlostnej cesty R3 Tvrdošín – Nižná sa skončilo. Víťazom sa stalo združenie spoločností Todini Costruzioni Generali S.p.A. a spoločnosti Cesty SK a Cedis.

Kazašská Air Astana podpísala predbežnú zmluvu o kúpe 30 Boeingov 737 MAX

boeing logo1
Dubaj - Kazašský letecký dopravca Air Astana v utorok oznámil, že podpísal predbežnú zmluvu o kúpe 30 lietadiel Boeing 737 MAX-8, pričom túto objednávku by chcel dokončiť v nasledujúcich mesiacoch.

EasyJet zaznamenala vo finančnom roku 2018/19 pokles zisku

easyjet plane
Londýn - Britská nízkonákladová letecká spoločnosť EasyJet zaznamenala v uplynulom finančnom roku 2018/19 pokles zisku. Pripísala to slabej dôvere spotrebiteľov.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...