1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Priemyselné roboty ABB – uplatnenie v každom odvetví

Počet predaných robotov ABB na Slovensku naďalej rastie, a to v rôznych odvetviach priemyselnej výroby. Čoraz viac produktov vyrobených, zabalených alebo preložených na Slovensku „prešlo rukami“ priemyselných robotov ABB.

ABB vytvorí vo svojom košickom centre 15 nových pracovných miest

ABB_robot
Bratislava - Inžinierske centrum spoločnosti ABB v Košiciach plánuje naberať nových ľudí. Do konca budúceho roka tu spoločnosť prijme 15 nových zamestnancov.

Dhollandia plánuje v Predmieri osadiť linku na žiarové zinkovanie

Dhollandia
Bratislava - Spoločnosť Dhollandia Central Europe, s.r.o., sa v obci Predmier v okrese Bytča rozhodla zmeniť účel využitia novostavby expedičnej a skladovej haly.

ŽOS ma polrok nabitý výkonmi, pripravuje aj štúdiu potrieb vozového park

train wheel
Zvolen - Zamestnanci železničných opravovaní ŽOS Zvolen majú do konca roku nabitý pracovný kalendár.

Objednávky na stroje z Japonska v júli prudko klesli o 8,2 %

decline
Tokio - Nové objednávky na produkty kľúčového odvetvia japonského priemyslu - strojárstva v júli strmo klesli, medzimesačne o 8,2 %, čo je podstatne viac ako 3,6 %, ktoré očakávali analytici. Na príčine sú jednak silný jen, ale aj európska dlhová kríza a tiež pomalý pokrok pri obnove tovární, ktoré poškodilo marcové zemetrasenie a prívalové vlny cunami.

Prešovská radnica už dostala peniaze od Honeywellu

honeywell_turbo_1
Prešov – Peniaze za pozemky v Investičnom priemyselnom parku v Záborskom (IPZ), ktoré od mesta Prešov odkúpila spoločnosť Honeywell, má úž radnica k dispozícii.

Ďalšia veľká objednávka od automobilky BMW

ABB získala veľkú objednávku na implementáciu nového lakovacieho procesu v závodoch BMW.

Výrobca veterných turbín Vestas sa v 2. kvartáli vrátil do zisku

windfarm_2
Kodaň - Dánska spoločnosť Vestas, najväčší výrobca veterných turbín na svete, oznámila za 2. štvrťrok 2011 zisk vo výške 55 miliónov eur, zatiaľ čo za rovnaké obdobie minulého roka zaznamenala stratu 143 miliónov eur.

Zisk svetového producenta agrotechniky Deere vzrástol o 15 %

Deere-Logo
New York - Americká spoločnosť Deere zaznamenala za 3. štvrťrok obchodného roka 2010/2011 približne 15-% rast zisku, za čo vďačí najmä zvýšenému dopytu po poľnohospodárskej technike v zahraničí a oslabeniu dolára.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...