1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Letecká doprava sa zahrnie do obchodovania s emisiami, inak hrozí súd

plane
Bratislava (TASR) - Sektor leteckej dopravy sa má od marca začleniť do systému EÚ na obchodovanie s emisnými kvótami (EÚ ETS).

Z terminálu dnes vypravili 33 nových vagónov pre potreby ruských železníc

Train
Dobrá (TASR) - Z terminálu kombinovanej dopravy v Dobrej pri Čiernej nad Tisou si dnes dopoludnia prevzala spoločnosť Transkontajner 33 nových 90-stopových vagónov, ktoré pre nich vyrobila Tatravagónka Poprad vo svojom trebišovskom závode.

Tatravagónka odovzdá vagóny vyrobené pre ruský Transkontajner

train wheel
Bratislava - Výsledky rusko-slovenskej spolupráce v podobe prvého uceleného vlaku kontajnerových 90 stopových vagónov budú oficiálne odovzdané

Zmena v Predstavenstve ZSSK CARGO

zssk cargo
Na základe rozhodnutia jediného akcionára ZSSK CARGO, v mene ktorého koná Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR, došlo dňa 10. januára 2011 k personálnej zmene v Predstavenstve ZSSK CARGO.

Otevřený terminál Ostrava-Paskov výrazně rozšířil nabídku služeb

trucks
Mezinárodní dopravní a logistická skupina Advanced World Transport (AWT) výrazně rozšířila portfolio služeb na svém otevřeném terminálu Ostrava-Paskov.

Do provozu míří první modernizovaní brejlovci a revitalizované rychlíkové vozy

cz loko lokomotiva
České dráhy přebírají od výrobců první modernizované lokomotivy řady 750.7 „brejlovec“ a revitalizované rychlíkové vozy s vylepšeným interiérem.

Distribučný systém CS Cargo obhájil certifikát International Food Standard Logistic

cs cargo logo
Bratislava (10. novembra 2010) – V logistických centrách v Senci a Prešove sa pri skladovaní potravín dodržiavajú prísne medzinárodné štandardy.
PREDPLAŤTE SI

200x200 amper news v2

 Banner WEB 220x220

 

Nenechajte si ujsť...