1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Bayer hrozí presunom výroby do zahraničia pre drahú elektrinu

bayer
Frankfurt nad Mohanom - Nemecký výrobca liekov Bayer, v ktorom sa v roku 1899 "zrodil" známy aspirín, hrozí, že presťahuje výrobu chemikálií do zahraničia.

Novartis v 2. kvartáli výrazne zvýšil zisk aj tržby

Novartis
Bazilej - Novartis dokázal v 2. kvartáli zvýšiť tržby aj zisk. Čistý zisk medziročne vzrástol o 12 % na 2,7 miliardy USD (1,9 miliardy eur).

GSK sprístupní očkovanie proti rotavírusom miliónom detí v najchudobnejších oblastiach sveta

ockovanie
Spoločnosť GlaxoSmithKline ponúkla organizácii UNICEF ponuku na dodanie vakcíny proti rotavírusovým infekciám do najchudobnejších krajín sveta za zvýhodnenú cenu 2,5 USD za jednu dávku.

Odvetvie chémie a farmácie napriek problémom postupne rastie

farmaceutika2
Bratislava/Púchov - Chemická a farmaceutická výroba SR v priebehu roka 2010 zaznamenávala postupný plynulý nárast v dôsledku oživenia svetovej ekonomiky po finančnej a hospodárskej kríze, ktorá sa najvypuklejšie prejavila v roku 2009.

GSK získalo uznanie Via Bona za transparentnosť

GlaxoSmithKline1
Bratislava - Nadácia Pontis každoročne udeľuje ocenenia Via Bona za zodpovedné podnikanie a firemnú filantropiu najzodpovednejším firmám a podnikateľom na Slovensku.

Česi budujú v Tatársku biofarmaceutický priemysel

farmaceutika1
Praha - Tatársko, líder medzi ruskými regiónmi v presadzovaní nových technológií, rozvíja s Čechmi zaujímavé projekty vo farmácii a biofarmácii.

Merck získa inteligentný inzulín

Merck logo
Hodnota firmy SmartCells závisí ad od jej budúcich výsledkov.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...