1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Spoločnosť ExxonMobil spúšťa ponuku Mobil EV™ pre elektrické vozidlá s batériou

exxon mobileFrankfurt, Nemecko - Spoločnosť ExxonMobil oznámila celosvetové spustenie ponuky Mobil EV™ pre 2019 IAA, ktorý obsahuje celú škálu tekutín a mazív navrhnutých tak, aby vyhovovali vyvíjajúcim sa požiadavkám na hnacie ústrojenstvo elektrických batériových vozidiel.

Celkovo sa predpokladá, že do roku 20401 hybridné plug-in vozidlá, elektrické vozidlá s batériou a vozidlá s palivovými článkami prekročia 20 percent svetového vozového parku ľahkých úžitkových vozidiel.

Táto tlačová správa obsahuje multimediálny obsah. Zobraziť plnú verziu tu: https://www.businesswire.com/news/home/20190912005285/en/

Spoločnosť ExxonMobil oznámila celosvetové spustenie ponuky Mobil EV™, ktorý obsahuje škálu tekutín a mazív navrhnutých tak, aby spĺňali vyvíjajúce sa požiadavky na hnacie ústrojenstvo elektrických batériových vozidiel. * Aktuálny štítok, údaje o produkte a technické údaje nájdete v balení komerčného produktu. (Fotografia: Business Wire)

„Mobilita sa mení a elektrické vozidlá sa stávajú väčšou súčasťou celku,“ uviedol Russ Green, viceprezident divízie hotových mazív spoločnosti ExxonMobil. „Zákazníci a výrobcovia OEM sa usilujú optimalizovať dosah a bezpečnostný výkon svojich elektrických vozidiel a ExxonMobil má jedinečnú pozíciu, aby poskytoval tieto výhody. Toto je len začiatok produktových a servisných riešení, ktoré vyvíjame na podporu vyvíjajúcich sa potrieb našich zákazníkov. “ Produktový rad Mobil EV, navrhnutý na podporu potrieb výrobcov vozidiel aj vodičov v oblasti mobility elektrických vozidiel, obsahuje starostlivo vybrané a zmiešané molekuly, aby pomohol elektrickým vozidlám s batériou jazdiť dlhšie medzi nabíjaniami, s cieľom predĺžiť životnosť komponentov a pracovať bezpečnejšie. Produktový rad Mobil EV, ktorý pokrýva celú škálu aplikácií s elektrickými batériami, zahŕňa:

Mobil EV Therm™ rad tekutín na riadenie teploty, ktoré sú navrhnuté tak, aby účinne odstraňovali teplo a predlžovali životnosť zariadení v zariadeniach, ako sú batérie, elektrické motory a elektronika

Mobil EV Drive™ rad mazív pre redukčné prevodovky elektrických vozidiel, ktoré sú určené na ochranu prevodov a ložísk pred opotrebením počas dlhšej životnosti.

Mobil EV Cool Drive™ rad kvapalín pre redukčné prevodovky elektrických vozidiel s integrovanými elektromotormi, navrhnutý na mazanie prevodov a ložísk pri súčasnom zabezpečení potrebného chladenia elektrických motorov a výkonovej elektroniky.

Mobil EV Grease™ výrobky zabezpečujúce ochranu, výkon a spoľahlivosť zariadení elektrických vozidiel vrátane elektromotorov, ložísk a kĺbov s konštantnou rýchlosťou v širokom rozsahu jazdných podmienok.

Spoločnosť ExxonMobil, ktorá stavia na viac ako 135-ročnom dedičstve, sa zaväzuje využívať svoje odborné znalosti v oblasti technológie tekutín a riadenia zariadení, aby pomohla výrobcom automobilov a komponentov vyvinúť elektrické vozidlá, ktoré zákazníkom poskytnú vynikajúci zážitok z jazdy.

Toto uvedenie nasleduje po nedávnom rozšírení partnerstva so spoločnosťou Porsche na sérii áut Formula E pre sezónu 2019 / 2020 – ide o prvý vstup spoločnosti iExxonMobil do športov elektrických vozidiel. ExxonMobil dodá spoločnosti Porsche vysokovýkonné hnacie kvapaliny značky Mobil, ktoré boli vyvinuté špeciálne na splnenie špecializovaných požiadaviek elektrických vozidiel - vrátane vodivosti, chladiacich schopností a kompatibility materiálu.    

23.09.2019 TASR

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...