1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Caterpillar dosiahol v 2. kvartáli vyšší, ako očakávaný zisk

caterpillar equipment
Deerfield - Americký koncern Caterpillar, najväčší výrobca stavebných a ťažobných zariadení na svete, dosiahol v 2. kvartáli 2018 väčší, ako očakávaný nárast zisku. Dôvodom bol veľký dopyt po jeho produktoch.

On Robot, OptoForce a Perception Robotics sa spájajú do jednej spoločnosti: OnRobot

OnRobot
Bratislava - Enrico Krog Iversen, bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Universal Robots, a Danish Growth Fund oznámili spojenie troch inovatívnych firiem zaoberajúcich sa výrobou koncových nástrojov pre robotické ramená.

Spoločnosť Protherm Production expanduje

protherm logo1
Skalica - Spoločnosť Protherm Production zo Skalice otvorila nový blok administratívnych priestorov pre svojich terajších aj budúcich zamestnancov. Ide o novú budovu za 600-tisíc eur s kapacitou pre 60 ľudí.

BHP Billiton oznámil za rok 2017/2018 rekordnú produkciu železnej rudy

brusenie kovov
Londýn - Ťažobný koncern BHP Billiton oznámil za minulý obchodný rok rekordnú produkciu železnej rudy. Dopomohli k tomu aj výsledky za 4. kvartál, v ktorom firma rovnako ťažbu železnej rudy zvýšila.

Čínske oceliarne v júni vyprodukovali rekordné množstvo ocele

steel factory3
Peking - Čínske oceliarne v júni vyprodukovali rekordné množstvo ocele. Snažili sa vyťažiť maximálne zisky z vysokých marží v čase, keď sa obchodný spor medzi Pekingom a Washingtonom prehĺbi.

Akcionári Alstomu schválili fúziu s vlakovou divíziou Siemensu

alstom
Paríž - Akcionári francúzskeho výrobcu vlakov Alstom schválili plánovanú fúziu s vlakovou divíziou nemeckého priemyselného koncernu Siemens.

V koncerne Thyssenkrupp sa začína zápas o jeho ďalšie smerovanie

thyssenkrupp
Essen - Po odchode doterajšieho šéfa Heinricha Hiesingera z funkcie predsedu Správnej rady koncernu Thyssenkrupp sa začína viesť zápas, akým smerom sa má tradičná nemecká firma uberať.

Koncern Thyssenkrupp sa nachádza pred zásadnými zmenami

thyssenkrupp
Essen - Predpokladaný odchod predsedu správnej rady koncernu Thyssenkrupp Heinricha Hiesingera z funkcie zalarmoval predstaviteľov zamestnancov firmy.

General Electric plánuje predaj divízie priemyselných motorov

General Electric GE
New York - Americký koncern General Electric (GE) by mal čoskoro uzatvoriť dohodu o predaji divízie priemyselných motorov.

PREDPLAŤTE SI

220x660 SK 2023

Nenechajte si ujsť...