1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Schindler oznamuje zvýšenie cien v Európe a Afrike

Ebikon, Švajčiarsko – Spoločnosť Schindler, globálny výrobca výťahov a eskalátorov, oznámila s okamžitou platnosťou nárast cien o tri až päť percent (3 - 5 %) pre výťahy, eskalátory a pohyblivé chodníky, rovnako tak pre modernizačné produkty.

Škode Transportation zabavil viedenský súd lokomotívu

Skoda Plzen
Viedeň/Plzeň - Nemecko-kanadská spoločnosť Bombardier Transportation požiadala viedenský obchodný súd, aby zabavil lokomotívu 109E Škody Transportation, ktorá sa testovala v Rakúsku.

Americký koncern Deere zvýšil v 2. kvartáli zisk o 65 %

Deere-Logo
Moline - Americká spoločnosť Deere, najväčší výrobca poľnohospodárskych strojov na svete, zaznamenal v 2. štvrťroku finančného roka 2010/11 vyšší než očakávaný zisk.

Koval Systems plánuje v Beluši rozšírenie výroby

koval_systems
Bratislava - Strojárska spoločnosť Koval Systems plánuje v obci Beluša rozšírenie výrobného areálu, s čím súvisí aj výstavba štyroch nových hál.

Penta predala 100-% v TES Vsetín a MEZservis firme Advent International

Praha/Bratislava - Investičná skupina Penta Investments uzavrela zmluvu o predaji 100-% podielu v spoločnostiach TES Vsetín a MEZservis s private equity skupinou Advent International.

Americká oceliareň U.S. Steel znížila v 1. štvrťroku stratu

ussteel0317_500
New York - Americký oceliarsky koncern U.S. Steel Corp. zaznamenal v 1. štvrťroku 2011 tretiu kvartálnu stratu po sebe.

Na strojárskom veľtrhu v Nitre sa predstaví vyše 400 vystavovateľov

Nitra – Účasť vyše 400 vystavovateľov a spoluvystavovateľov očakávajú organizátori tohtoročného Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre.

Produkcia ocele v Japonsku klesla v marci menej než sa čakalo

Tokio - Produkcia ocele v Japonsku zaznamenala v marci v dôsledku zemetrasenia a následných vĺn cunami medziročný pokles, no podstatne slabší, než experti očakávali.

Phoenix Zeppelin otvára novú centrálu v Banskej Bystrici

phoenix_zeppelin
Spoločnosť Phoenix Zeppelin, spol. s r.o., slávnostne otvorí svoju novú centrálu na ploche  26 853 m2 v priemyselnej zóne na Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...