1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Prepúšťanie v Unexe v Snine trvá, podnik však pokračuje ďalej

metalurgia
Snina – Spoločnosť UNEX Slovakia v Snine vyrábajúca zvárané oceľové diely a konštrukcie počas roka ukončila pracovný pomer so 45 zamestnancami, ďalších 40 je vo výpovednej lehote. Podľa informácií, ktoré TASR poskytol hovorca portfólia českej spoločnosti UNEX Boris Keka, ostane v sninskom podniku pracovať 56 zamestnancov.

Spoločnosť Embraco stabilizovala výrobu, po prepúšťaní opäť prijíma zamestnancov

Embraco compressor
Spišská Nová Ves - Tretinu zamestnancov prijala späť spoločnosť Embraco Slovakia zo skupiny Nidec Global v Spišskej Novej Vsi, ktorá pristúpila k hromadnému prepúšťaniu pre koronakrízu.

Od marca do júna sa tržby PPS Group prepadli o viac ako 40 percent

PPS Group logo
Detva – Podpolianska strojárska spoločnosť PPS Group Detva zaznamenala počas mesiacov marec až jún tohto roka medziročný prepad tržieb o viac ako 40 percent.

Švajčiarsky výrobca výťahov Schindler zruší v dôsledku koronakrízy 2000 miest

Schindler vytahy 17
Bern - Švajčiarsky výrobca výťahov Schindler Holding plánuje zrušiť približne 2000 pracovných miest. Dôvodom je pandémia nového koronavírusu, ktorá spôsobila pokles objednávok o dvojciferné hodnoty.

Spoločnosť Embraco Slovakia pozastavuje svoju výrobu na desať dní

Embraco compressor
Spišská Nová Ves - Spoločnosť Embraco Slovakia v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu pozastavuje svoju výrobu na desať dní, počnúc piatkom 10. apríla.

Nové investície do testovacieho centra v Protherm Production

protherm logo
Skalica - Takmer 400-tisíc eur preinvestovala spoločnosť Protherm Production do modernizácie svojho testovacieho centra v Skalici.

PPS Group sa s odborármi dohodli, ako budú riešiť dosahy pandémie na firmu

PPS Group logo
Detva – Na náhrade mzdy vo výške 60 percent pre zamestnancov, ktorí budú musieť pre ekonomické dosahy pandémie zostať doma a ukončení štrajkovej pohotovosti, vyhlásenej vlani v novembri, sa dohodlo vedenie spoločnosti PPS Group Detva s odborármi.

Oceliarne U. S. Steel pokračujú v obmedzenom režime výroby

us steel
Košice – Oceliarne U. S. Steel Košice pokračujú v aktuálnej situácii ovplyvnenej hrozbou novým koronavírusom v obmedzenom režime výroby.

Banskoštiavnické špeciály Equus putujú do celého sveta

equus traktor
Banská Štiavnica - Banskoštiavnickej spoločnosti Equus, ktorá sa špecializuje na výrobu lesných špeciálnych traktorov, sa za posledné roky podarilo expandovať na viaceré zahraničné trhy.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...