1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

P3 ide na plný plyn. Neďaleko talianskej Bologne postaví nové logistické centrum pre Lamborghini a Ducati

Logistic Park1
Bratislava - P3, popredný developer logistických nehnuteľností a dlhodobý investor, zvíťazil vo verejnej súťaži na výstavbu nového BTS (Built-to-Suit) skladu s rozlohou 30 000 m2 pre Automobili Lamborghini (Lamborghini)

Spoľahlivé utesnenie káblov a potrubí pri vstupe do budov

B1
V súčasnosti by ste len veľmi ťažko hľadali budovu, do ktorej by neústili inžinierske siete. Jedná sa o silové alebo telekomunikačné káble, vodovodné, odpadové alebo plynové potrubia.

Rusi chcú českú stavebnú firmu PSG poslať do konkurzu, má dlhovať 66,5 mil. eur

construction building
Praha - Ruská investičná spoločnosť UPUP žiada od českej stavebnej firmy PSG International preplatenie údajného dlhu vo výške 66,5 milióna eur. Podľa UPUP firma PSG čerpala peniaze za neuskutočnené práce na elektrárni Poljarnaja.

Budúcnosť továrne na výrobu prefabrikátov v Levoči je neistá

Building in progress
Levoča  – Investičná skupina Remdox Capital Group naďalej pokračuje v investícii do projektu Enviro Bau Slovakia, teda environmentálnej výstavby továrne na výrobu stavebných prefabrikátov v Hnedej priemyselnej zóne v Levoči.

Strabag za tri kvartály zaznamenal vzostup zisku o 79 %

strabag logo2
Viedeň - Rakúsky stavebný koncern Strabag za deväť mesiacov tohto roka výrazne zvýšil zisky, a to aj napriek nižším výkonom.

Strata koncernu Strabag v 1. polroku klesla o polovicu

strabag logo2
Viedeň - Rakúsky stavebný koncern Strabag v 1. polroku znížil svoju stratu prakticky na polovicu. Čistá strata klesla na 32,97 milióna eur zo 61,47 milióna eur v rovnakom období vlani.

Dolnokubínska radnica zrekonštruovala počas prázdnin 2100 m chodníkov a ciest

square workers
Dolný Kubín - Dolnokubínska radnica zrekonštruovala počas prázdninových mesiacov chodníky a miestne komunikácie v celkovej dĺžke 2100 metrov. Na opravy išlo z mestskej pokladnice 38.000 eur.

Slovaktual chce postaviť novú halu na výrobu izolačných skiel

slovaktual logo
Pravenec - Novú výrobnú halu plánuje vybudovať spoločnosť Slovaktual, s.r.o., so sídlom v Pravenci v okrese Prievidza. Výrobca sa v nej chce zamerať na výrobu izolačných skiel do plastových a hliníkových okien, stien a dverí.

Novým dodávateľom prác komunikácie pri ZVL je spoločnosť Doprastav

Doprastav logo
Prešov – Rozostavanú prekládku cesty I/68 odbočka Škultétyho - ZVL v Prešove s kruhovým objazdom dokončí firma Doprastav. Stavenisko prevezme koncom júna.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...