1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Stavebné povolenie na druhý úsek prepojovacej cesty Pereš – Lorinčík je vydané

road construction 2
Košice – Stavebné povolenia na výstavbu druhého úseku komunikačného prepojenia medzi mestskými časťami (MsČ) Košice-Pereš a Košice-Lorinčík nadobudnú právoplatnosť ešte tento mesiac. Uviedla to hovorkyňa mesta Košice Linda Šnajdárová.

Pri rekonštrukcii Imatry pribudnú podzemné kontajnery a parkovacie miesta

square workers
Zvolen - Ďalšia z ulíc na zvolenskom sídlisku Západ prechádza v týchto dňoch rozsiahlou premenou. Na ulici Imatra mení dodávateľ stavby povrch ciest i chodníkov.

Projekt Tabáň v Nitre získal stavebné povolenie, začína sa výstavba

Panelak3
Nitra – Spoločnosť Proxenta začala so stavebnými prácami na projekte Tabáň v centre Nitry. Stavebné povolenie nadobudlo právoplatnosť v septembri, práce by mali byť ukončené kolaudáciou vo štvrtom kvartáli 2020, informovala Renata Domčeková z uvedenej spoločnosti.

Mesto Šaľa začalo s výstavbou cyklotrasy do Dusla

Road construction machinery
Šaľa – V Šali sa pustili do výstavby cyklotrasy, ktorá bude viesť z mestskej časti Veča do priemyselného areálu spoločnosti Duslo. Na stavbu cyklistického chodníka získalo mesto nenávratný finančný príspevok viac ako jeden milión eur.

Výstavba domov v USA vzrástla v auguste viac, než sa očakávalo

house worker
Washington - Výstavba domov v USA vzrástla v auguste viac, než sa očakávalo. To je pozitívny signál pre trh s bývaním, ktorý sa doteraz vyvíjal slabšie než zvyšok ekonomiky z dôvodu zvyšovania úročenia hypotekárnych úverov.

Vo Veľkom Krtíši pokračujú rekonštrukčné práce na obnove miestnych komunikácií

square workers
Veľký Krtíš - Vo Veľkom Krtíši pokračujú v týchto dňoch rekonštrukčné práce na obnove miestnych komunikácií. Erika Grega, hovorkyňa Mestského úradu vo Veľkom Krtíši informovala,

Stavebná produkcia v eurozóne aj v EÚ v júli vzrástla

Zeriav1
Luxemburg - Stavebná produkcia v eurozóne aj v celej Európskej únii (EÚ) v júli medzimesačne i medziročne vzrástla. Informoval o tom na svojej internetovej stránke európsky štatistický úrad Eurostat.

Obnova Mlynských nív a výstavba autobusovej stanice idú podľa plánu

Building in progress
Bratislava – Rozsiahla rekonštrukcia ulice Mlynské nivy v Bratislave a výstavba priľahlej novej autobusovej stanice idú podľa plánu a časového harmonogramu.

Vodné dielo Gabčíkovo je pripravené na modernizáciu

vodne dielo gabcikovo1
Bratislava/Gabčíkovo - Vodné dielo Gabčíkovo je pripravené na modernizáciu svojich plavebných komôr. Po utorkovej kontrole o tom informoval generálny riaditeľ štátneho podniku Vodohospodárska výstavba Daniel Kvocera.

PREDPLAŤTE SI

220x660 sk2020

Nenechajte si ujsť...