1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Obec Nedožery-Brezany plánuje rekonštrukcie dvojice komunikácií

road construction 3Nedožery-Brezany - Rekonštrukciu komunikácií a chodníkov na dvoch uliciach plánuje zabezpečiť samospráva Nedožier-Brezian v okrese Prievidza. Dodávateľa prác za takmer 260.000 eur hľadá cez verejnú súťaž.

Obec chce zabezpečiť obnovu miestnych komunikácií v zónach Nová Štúrova a Budovateľská B, vyplýva z oznámenia, ktoré uverejnila vo vestníku verejného obstarávania.

V zóne Nová Štúrova chce obec zabezpečiť preasfaltovanie poľnej cesty, vybudovanie nového chodníka a odvodnenie. Novú cestu s chodníkom plánuje vybudovať v nadväznosti na výstavbu rodinných domov. Rekonštrukciu komunikácie a chodníkov, ktoré sú v nevyhovujúcom stave, zabezpečí dodávateľ i na ulici Budovateľská medzi ulicou Družby a cintorínom. Časť komunikácie v mieste, kde bola položená splašková kanalizácia, už samospráva opravila v šírke približne 1,5 metra.  

Náklady na rekonštrukciu odhadla obecná samospráva na 258.956,21 eura bez dane z pridanej hodnoty. Ako kritérium pre výber víťaza súťaže vybrala najnižšiu ponúknutú cenu. Investíciu bude financovať zo svojho rozpočtu.

29.04.2022 TASR

PREDPLAŤTE SI

220x660 SK 2023

Nenechajte si ujsť...