1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Vedenie Parmalatu chce zabrániť prevzatiu firmy Francúzmi

Parmalat1
Miláno - Správna rada talianskej potravinárskej spoločnosti Parmalat využila nové pravidlá, ktoré talianska vláda prijala na zabránenie prevzatia talianskych firiem v strategických sektoroch a odložila schôdzku akcionárov stanovenú na tento mesiac.

Coca-Cola na konci vlaňajška výrazne zvýšila zisk

Coca-Cola logo
New York (TASR) - Zisk spoločnosti Coca-Cola sa v poslednom kvartáli vlaňajška takmer zoštvornásobil a naplnil očakávania Wall Street.

Unilever dosiahol v 4. kvartáli 15-% nárast zisku

unilever logo
Amsterdam (TASR) - Zisk holandskej spoločnosti Unilever, ktorá je jedným z najväčších výrobcov spotrebného tovaru na svete, sa v 4. kvartáli 2010 zvýšil medziročne o 15 %.

Zisk potravinárskej spoločnosti Kellogg vzrástol vo 4. kvartáli o 7 %

kelloggs products
Battle Creek 3. februára (TASR) - Americká potravinárska spoločnosť Kellogg oznámila medziročný rast zisku za 4. štvrťrok minulého roka o 7 %, keď podobne ako mnohé ďalšie firmy pre rast vstupných nákladov zvýšila ceny.

Taliansky výrobca kávy Lavazza plánuje závod v Indii

coffee
Miláno (TASR) - Výrobca najznámejšej talianskej kávy Lavazza plánuje na budúci rok otvoriť závod na produkciu tejto kávy v Indii, ktorá je spolu s Ázijsko-tichomorským regiónom jedným z najrýchlejšie rastúcich trhov s týmto produktom.

SABMiller zaznamenal v období október-december 2010 rast predaja

SABMiller logo
Londýn 18. januára (TASR) - Odbyt pivovarníckeho koncernu SABMiller v posledných troch mesiacoch minulého roka prekonal očakávania analytikov, a to najmä vďaka dobrým výsledkom z Ázie a Afriky a tiež zlepšeniu predaja v Európe.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...