1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Novým prezidentom Kia Motors Slovakia sa stal Seok Bong Kim

KIA logo bigTeplička nad Váhom - Novým prezidentom a výkonným riaditeľom výrobného závodu Kia Motors Slovakia (KMS) sa s účinnosťou od 1. januára 2021 stal Seok Bong Kim, ktorý nahradil prezidenta Kyong Jae Lee. TASR o tom informoval hovorca spoločnosti Ján Žgravčák.

"Je pre mňa cťou a zároveň výzvou viesť úspešný výrobný závod Kia Motors Slovakia. Pevne verím, že naša spoločnosť bude aj naďalej úspešne rozvíjať svoje podnikateľské aktivity v žilinskom regióne a pozitívne vplývať na výkonnosť ekonomiky Slovenskej republiky. Pre mňa zostáva prioritou rozvoj spoločnosti, neustále zlepšovanie pracovného prostredia a stabilita pre našich zamestnancov a ich rodiny," povedal nový prezident a výkonný riaditeľ Kia Motors Slovakia.

V spoločnosti Kia Motors Corporation začal Seok Bong Kim pracovať v roku 1990. "Vo výrobnom závode Gwangju v Južnej Kórei strávil tridsať rokov a pôsobil tam ako vedúci oddelení kvalita a montáž automobilov. Seok Bong Kim riadil závod Gwangju 1 od roku 2018 do roku 2020. Od 1. januára tohto roka pôsobí ako prezident a výkonný riaditeľ Kia Motors Slovakia," uviedol Žgravčák.

20.01.2021 TASR

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...