1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Nový prezident spoločnosti Kia Motors Slovakia

Myung-Chul_Chung_KIADňa 1. januára 2011 bol pán Myung-Chul Chung vymenovaný do funkcie prezidenta a CEO spoločnosti Kia Motors Slovakia v Tepličke nad Váhom.

Po viac ako šiestich rokoch pán In-Kyu Bae, prvý prezident spoločnosti Kia Motors Slovakia, odchádza z funkcie a bude pokračovať vo svojej profesionálnej kariére v rámci automobilovej skupiny Hyundai-Kia v Južnej Kórei.

Myung-Chul Chung vyštudoval metalurgické inžinierstvo na kórejskej univerzite v Soule v Južnej Kórei. V roku 1978 začal pracovať pre skupinu Hyundai na oddelení obstarávania. Predtým, ako začal pracovať pre spoločnosť Kia Motors Slovakia, bol zodpovedný za obstarávanie automobilových dielov. Počas svojej profesionálnej kariéry v spoločnosti Hyundai taktiež získaval skúsenosti účasťou na zahraničných projektoch ako sú závod Hyundai v Kanade a projekt v Indonézii. V roku 2005 sa stal viceprezidentom útvaru nákupu a verejného obstarávania spoločnosti Kia Motors Slovensko. Spoločne so svojimi kolegami sa podieľal na založení prvého výrobného závodu Kia v Európe. V roku 2011 bol vymenovaný do funkcie prezidenta a CEO spoločnosti Kia Motors Slovakia.

„V spoločnosti Kia Motors Slovakia som takmer od samého začiatku, takže ju poznám veľmi dôverne. Preto sa budem naplno snažiť pokračovať v tradíciách a podporovať naše silné stránky, aby sa naša spoločnosť naďalej rozvíjala. V mojej práci je veľmi dôležité, aby tímy vzájomne spolupracovali a dosahovali čo najlepšie výsledky. Zároveň je prvoradé pre nás uspokojiť požiadavky našich zákazníkov a vyrábať pre nich automobily vysokej kvality."

www.kia.sk

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...