1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Ladislav Balogh menovaný country managerom divízie AIR & SEA spoočnosti GEFCO na Slovensku

gefco logoDo pozície Country Manager divízie Air & Sea spoločnosti GEFCO na Slovensku bol k 1. júlu 2020 menovaný Ladislav Balogh. V novej pozícii sa plánuje venovať zvýšeniu podielu prepráv v oblasti strojárenstva, farmaceutického priemyslu a automotive segmentu. Plánuje rozvíjať aj služby časovo kritických, železničných a projektových zásielok.

S platnosťou od 1. júna 2020 bol do pozície Country Managera divízie Air & Sea spoločnosti GEFCO na Slovensku menovaný Ladislav Balogh. V spoločnosti GEFCO Slovakia pracuje sedem rokov, vyštudoval Manažment leteckej dopravy na Technickej univerzite v Košiciach a pred nástupom do spoločnosti GEFCO pôsobil krátko v Rhenus Logistics. V GEFCO začínal ako disponent leteckej a námornej dopravy, v decembri 2017  bol menovaný Business Development Managerem.

V pozícii Country Managera sa Ladislav Balogh plánuje zamerať predovšetkým na zvýšenie podielu prepráv v oblasti strojárenstva, farmaceutického priemyslu a automotive segmentu. Plánuje rozvíjať aj služby časovo kritických, železničných a projektových zásielok. „V dnešnom zložitom období je pre mňa nová pozícia predovšetkým veľkou výzvou. Mám ale kvalitný, kompaktný tím ľudí, na ktorých som sa mohol v minulosti vždy úplne spoľahnúť a s ktorými budem pracovať i na novo vytýčených cieľoch,“ uvádza Ladislav Balogh, ktorý so svojimi kolegami zorganizoval v uplynulých 12 týždňoch okrem iného tri charterové lety so zdravotníckym materiálom z Číny na Slovensko, ale ktorý je podpísaný aj pod charitatívnymi zásielkami rúšok kolegom do Číny v čase, keď tam vzniklo prvé ohnisko nákaz a ochranných pomôcok bol akútny nedostatok. „Nesmiem ale zabudnúť na segment automotive. I naďalej sa budeme veľmi intenzívne venovať inováciám v dodávateľských reťazcoch pre našich dlhoročných partnerov, aby sme im boli schopní ponúkať služby s vysokou pridanou hodnotou a pomohli tak s obnovením produkcie automobilov,“ komentuje Ladislav Balogh ciele v segmente, v ktorom je GEFCO európskou jednotkou.

Na doterajšie  úspechy plánuje nový Country Manager nadviazať aj na poli urgentnej logistiky, kde GEFCO poskytuje non-stop servis a garanciu reakcie na žiadosť klienta do 60 minút v ktorýkoľvek denný čas. „V uplynulých týždňoch sme dokázali, že vieme zorganizovať veľmi rýchlu prepravu tovaru so všetkým potrebnými colnými náležitosťami i v neštandardných podmienkach, keď sú kapacity leteckej prepravy veľmi obmedzené,“ uzatvára Ladislav Balogh. 

21.09.2020

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...