1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Odvoz a likvidácia odpadu a.s.

Olo 18
Využívame energiu z odpadu a posilňujeme nezávislosť od zemného plynu

Odpad a odpadové hospodárstvo je v súčasnom svete veľká téma. Veľakrát stačí dobrý nápad a z vyhodených vianočných stromčekov sa môže stať knižnica. Alebo nepotrebné, ale stále funkčné veci môžu nájsť ďalšie využitie. Bratislavská mestská zberová spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu a.s., sa vydala práve týmto smerom.

Žilinská univerzita v Žiline

Zilinska univ 17
Prioritou zostáva internacionalizácia

Žilinská univerzita (UNIZA) nedávno potvrdila svoju pozíciu na zdieľanom 3. mieste v rebríčku QS World University Rankings 2024: Top Global Universities v rámci slovenských univerzít. Hodnotenie ponúka dôležité porovnanie s ostatnými univerzitami a zvyšuje prestíž UNIZA v medzinárodnom kontexte. Ako pripomína rektor univerzity prof. Ing. Ján Čelko, CSc., za týmto úspechom stoja predovšetkým výsledky prác výskumníkov a výskumníčok.

Camfil, s.r.o.

camfil 17
Globálny špecialista na filtráciu vzduchu

Vzduch je nevyhnutnou podmienkou pre život, no zároveň je zdrojom mnohých nebezpečných látok, ktoré môžu byť spúšťačom rôznych civilizačných ochorení. S víziou urobiť svet lepším miestom už vyše pol storočia pôsobí švédska spoločnosť Camfil.

Adifex, a.s.

Adifex 22
Stabilný partner na stavebnom trhu

Akciová spoločnosť Adifex nie je na stavebnom trhu žiadnym nováčikom. V odvetví začala pôsobiť v roku 2012 a odvtedy sa úspešne etablovala vo všetkých segmentoch stavebnej výroby. Svoje aktivity realizuje v pozemnom, priemyselnom, inžinierskom a vodnom staviteľstve, ako aj v oblasti komplexnej inžinierskej činnosti.

Nemocnice Vyškov, p. o.

Nemocnice Vyskov 23
Rok plný nových investic a unikátních projektů

Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace, je páteřní nemocnicí jihomoravského regionu pro spádovou oblast s více než 90 000 obyvateli. Své renomé si udržuje již více než 70 let. Patří k největším zaměstnavatelům v dané oblasti, aktuálně zde pracuje více než 800 lidí. V širokém spektru svých akreditovaných pracovišť poskytuje služby dospělým i dětem. Vedle léčby a hospitalizace pacientů na více než 430 lůžkách jde také o ambulantně poskytovanou léčebně-preventivní péči.

AVA-stav, s.r.o.

AVA Stav 18
Svojimi stavbami prispieva k rozvoju športu na Slovensku

Futbalové štadióny v Dunajskej Strede, Košiciach, Trenčíne a aktuálne aj v Prešove. Nielen tieto stavby majú spoločného menovateľa, ktorým je stavebná firma AVA-stav, s.r.o., z Galanty. Na Slovensku úspešne pôsobí viac ako 15 rokov a do povedomia developerov aj širšej verejnosti sa dostala vďaka prestížnemu oceneniu.

Teva Czech Industries s.r.o.

teva 18
Klíčový závod celé korporace modernizuje své provozy

Farmaceutická společnost Teva Czech Industries s.r.o. (TCI) zaměstnává v Opavě bezmála 1700 lidí. Od roku 2006 je součástí izraelské nadnárodní korporace Teva Pharmaceutical Industries. V Opavě se ročně vyrobí téměř 1,6 milionů litrů přípravků tekuté lékové formy a zabalí více než 8 miliard tablet, kapslí a tobolek různých produktů. Společnost Teva Czech Industries s.r.o. (TCI) dosáhla v roce 2022, navzdory náročné ekonomické situaci, kladného hospodářského výsledku.

Oblastní Nemocnice Jičín, a.s.

Oblast Nem Jicin 23
Posouváme se dál v kvalitě vybavení i úrovni péče

Jičínský region těží ze své atraktivní polohy mezi hlavním městem Prahou a blízkou přírodou Krkonoš či Jizerských hor. Z hlediska kvality života jde o takřka ideální místo, které svým obyvatelům poskytuje prakticky vše, co potřebují. Na neustálém zlepšování kvality života se významně podílí také Oblastní Nemocnice Jičín, která je s počtem zhruba 1100 zaměstnanců jedním z největších regionálních zaměstnavatelů.

F.X. MEILLER Slaný s.r.o.

FXMeiller22
Stoletá tradice a virtuální realita

Značku F.X. MEILLER Slaný s.r.o., znají všichni provozovatelé nákladních autoparků. Vždyť jde o předního světového výrobce sklápěcích a kontejnerových nástaveb na nákladní automobily. Ve Slaném v České republice už 30 let vznikají kvalitní a spolehlivé produkty, které míří do celého světa. Kam kráčí česká pobočka světové značky s více než stoletou tradicí a leckterým světovým prvenstvím? O tom si dnes povídáme s jednatelem společnosti F.X. MEILLER Slaný s.r.o., Ing. Štefanem Abdulrahmanem.

IN VEST s.r.o.

IN Vest 23
Trendy v stavebníctve meníme spolu s našimi zákazníkmi

Za tridsať rokov existencie sa spoločnosť IN VEST s.r.o., so sídlom v Šali vyprofilovala na komplexného zhotoviteľa stavebných diel v oblasti pozemného staviteľstva. Od svojho založenia v roku 1992 šla cestou stáleho rozvoja, a to nielen v ponímaní ekonomických ukazovateľov.

PRIMA POPRAD, s.r.o.

PrimaPoprad 2022
Vyrábame inovatívne a technologicky vyspelé produkty

V priemyselnej zóne Poprad-Matejovce majú svoje pôsobisko viacerí priemyselní výrobcovia s medzinárodným pôsobením. Patrí k nim aj spoločnosť PRIMA POPRAD, s.r.o. Jej príbeh sa začal písať v roku 2003, keď taliansky nadnárodný koncern PRIMA SOLE COMPONENTS (PSC), S.P.A., učinil rozhodnutie zareagovať na príchod značky Whirlpool na Slovensko.

ZWL Slovakia - Výroba ozubených kolies Sučany, s.r.o.

ZWL ozubene kolesa 23
Špecialista pre popredných automobilových výrobcov

110-ročné skúsenosti v strojárskom odvetví, rastúce vývojové kompetencie a premena zákazníckych vízií do podoby hospodárnych sériových výrobkov. Skupina Neue ZWL Zahnradwerk so sídlom v Lipsku patrí k popredným medzinárodným výrobcom dielov do motorov, prevodoviek a prevodových zostáv pre automobilový priemysel.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...