1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

ČEZ Distribuce, a. s.

CEZ Distribuce 04 14
Projekt Grid Smart Region Vrchlabí vstupuje do ověřovací fáze


Akciová společnost ČEZ Distribuce je držitelem licence na distribuci elektřiny v České republice a ve smyslu energetického zákona je provozovatelem distribuční soustavy.

ČEZ, a.s. - Elektrárna Mělník

Energotrans 3 14
Elektrárnu Mělník 1 čeká rozsáhlá modernizace


Ačkoli byla Elektrárna Mělník 1 původně postavena pro výrobu elektřiny, v současné době produkuje především teplo, které unikátním horkovodem zásobuje Prahu.

ČEZ a.s. - jaderná elektrárna Dukovany

CEZ Dukovany 3 14
Produkce jaderné elektrárny Dukovany pokrývá 20 % spotřeby elektřiny v ČR

Jaderná elektrárna v Dukovanech na jižní Moravě, kterou v současné době provozuje akciová společnost ČEZ, patří k významným producentům elektrické energie na území České republiky.

Jihomoravská armaturka spol. s r.o.

Jihomoravska armaturka PD03 14
V Hodoníně vyrábějí přes 140 typů armatur

Jihomoravská armaturka spol. s r.o. (JMA) se sídlem v Hodoníně se opírá o více než stotřicetiletou tradici v oboru. Vyrábí a dodává armatury a související díly nejen pro oblast vodního hospodářství, ale také pro průmysl, technologie čistíren odpadních vod, protipožární systémy nebo pro rozvody plynu a tepla.

Pražská vodohospodářská společnost, a.s.

Prazska vodohosp spol-2 14
Loňská povodeň značně poškodila vodohospodářskou síť v Praze


Pražská vodohospodářská společnost, a.s., je správcem vodohospodářského majetku hlavního města Prahy.

CHEMOSVIT, a.s.

Chemosvit 3 14
Najväčší výrobca drsných BOPP fólií na svete


Spoločnosť CHEMOSVIT, a.s., je doma a v Európe známa predovšetkým obalovými fóliami, ktorých výroba má vo Svite veľmi bohatú tradíciu. Spektrum činností a produktov tejto spoločnosti je však oveľa širšie. Úspechy žne nielen vďaka obalovým fóliám na európskych trhoch, ale postupne sa dostala aj na špicu v hi-tech oblasti úzko špecializovanej výroby kondenzátorových fólií.

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

ZSSK CARGO 2 14
Železnica je barometrom aj seizmografom hospodárstva


Železnica je strategická vec. Dokáže odhaliť hospodársku kondíciu krajiny a má potenciál byť vplyvným nástrojom aj v politike. Napríklad taká širokorozchodná trať v Španielsku, resp. na Pyrenejskom polostrove.

Emerson, a.s. – divízia Branson

Emerson Branson 3 14
Technologický náskok a starostlivosť o zákazníka sú pre nás kľúčové


Akciová spoločnosť Emerson pôsobí v Novom Meste nad Váhom od roku 1995 a Branson patrí k jej najstarším divíziám. Samotná skupina Emerson je medzinárodná výrobno-technologická spoločnosť s viac ako 100-ročnou históriou a viac než 250 výrobnými závodmi po celom svete.

ALBIXON, a.s.

Albixon 3 14

Bazény na želanie berieme ako samozrejmosť

 

Príbeh akciovej spoločnosti ALBIXON začal podnikateľským úsilím bratov Smetanových v roku 1985. Štart od nuly, to znamenalo začať v rodičovskej garáži vyrábať jedny z prvých bazénov v Československu. Šťastie sa spojilo s usilovnosťou.

POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o.

POCLAIN 2 13
V České republice pokrýváme zhruba 80 % trhu


S generálním ředitelem a jednatelem společnosti POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o., Pavlem Krýže se scházíme znovu po roce, abychom se dozvěděli, jaké úspěchy za firmou v posledních 12 měsících stojí a jaké plány hodlá firma realizovat v příštích letech.

Elektrárny Tušimice a Prunéřov spoločnosti ČEZ, a.s.

El.Tusimice.Prunerov
Z Tušimíc a Prunéřova tečie elektrina takmer k dvom miliónom Čechov


Nebudeme ďaleko od pravdy, keď vyslovíme tvrdenie, že každá šiesta domácnosť v Čechách je závislá na elektrine, ktorá sa vyrobí v tušimických a prunéřovských elektrárňach neďaleko Kadane. Takmer dva milióny ľudí v krajine žijú severočeskou elektrinou, ktorá sa produkuje spaľovaním hnedého uhlia.

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Volkswagen 2 14
Kľúčom k zvyšovaniu predaja áut je silná sociálna politika a silné odbory

Volkswagen nie je len o produkcii miliónov osobných a úžitkových automobilov. Najväčší svetový výrobca áut je známy aj sociálnym rozmerom svojho podnikania. Stratégia prosperity je založená na priateľskom vzťahu ku každému človeku, ktorý spojil svoj osud s koncernom.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...