1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

ŽĎAS, a.s.

ŽĎAS 1 14
Továreň v záhrade


Nedá sa byť medzi svetovou priemyselnou elitou a pritom sa nesprávať zodpovedne k prostrediu, v ktorom priemyselný gigant produkuje svoje výrobky. Nedá sa uspieť v dnešnom svete plnom spotreby a nedržať pritom ruku na tepe vedecko-technického pokroku.

VÍTKOVICE MECHANIKA, a.s.

Vitkovice mechanika 1 14
Strojárstvu robíme osvetu kvalitou


Ostravská akciová spoločnosť Vítkovice Mechanika je plnokrvným členom skupiny Vítkovice Machinery Group. Orientuje sa predovšetkým na údržbu a servis zariadení dcérskych spoločností, no vysoko profesionálne služby ponúka aj externým zákazníkom.

Wikov MGI, a.s.

Wikov MGI 1 14
Rusko je pro nás v současné obchodní strategii nejvýznamnějším trhem


Jedním z nejvýznamnějších producentů převodovek na českém trhu je společnost Wikov MGI, a.s., jejíž historie sahá v Hronově až do 80. let 19. století.

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

univ nem L.Pasteura 1 14
Nemocnica s kvalitným biznis plánom


Post druhej najväčšej nemocnice na Slovensku patrí Univerzitnej nemocnici L. Pasteura v Košiciach. Aj toto zdravotnícke zariadenie, podobne ako mnoho ďalších, zápasí s tradičnými neduhmi slovenského zdravotníctva.

TAJBA, a.s.

Tajba 1 14
Oči a uši farmárov

Chlieb sa rodí v dobrej zemi. Dobrá pôda sa však nestáva dobrou iba sama od seba – od nepamäti jej treba pomáhať svedomitým obrábaním a kvalitnými hnojivami. Dobrý gazda si vie šepkať so svojím gruntom a rozumie reči svojej zeme.

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

NUSCH 1 14
Záleží nám na srdciach iných

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s., (NÚSCH) so sídlom v Bratislave poskytuje špičkové komplexné zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev.

Fakultní nemocnice Olomouc

Fak nemocnica Olomouc 1 14
Môžeme si hovoriť zdravá nemocnica

Jedno z najväčších lôžkových zariadení v Českej republike je zároveň najväčším zdravotníckym zariadením v Olomouckom kraji a 6. najväčšou nemocnicou v krajine. Historicky sa vznik nemocnice datuje do roku 1896 a dnes pod ňu patrí 52 pracovísk.

Svoboda Press, s.r.o., a SEVEROTISK, s.r.o.

SvobodaPress Severotisk 1 14
Významné tiskařské závody sčítají dopady oslabení koruny vůči euru

Tiskařský trh prošel v České republice v posledních 20 letech klíčovou proměnou. Významné tiskařské společnosti Svoboda Press, s.r.o, a Severotisk, s.r.o., trendy v tiskařském průmyslu podchytily a dnes patří k závodům, v nichž se tisknou nejznámější české časopisy.

PREDPLAŤTE SI

banner 220x660

Nenechajte si ujsť...