1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

LATECOERE Czech Republic, s.r.o.

Latecoere 3 14
Letecký průmysl roste, těží z toho i přední výrobce letadlových dveří


Dříve LETOV LETECKÁ VÝROBA, s.r.o., od ledna letošního roku LATECOERE Czech Republic, s.r.o. Jméno se změnilo, ale produkty zůstaly stejné. Přední výrobce letadlových dveří dodává své výrobky největším světovým výrobcům letadel.

Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik

Lesy sr 3 14
Zachovávame lesy pre naše potomstvo


Rozlohou malé Slovensko neoplýva príliš veľkým nerastným bohatstvom. O to viac táto malebná krajina vyniká svojimi prírodnými krásami, na ktorých má nemalý podiel vysoká lesnatosť dosahujúca takmer polovicu celkovej rozlohy Slovenska.

Technická správa komunikací hl. m. Prahy

Technicka sprava komunikaci-hl m Praha 3 14
Dopravní nešvary metropole: Přetížené kamiony a nedokončené okruhy


Správu komunikací ve vlastnictví hlavního města Prahy a souvisejícího majetku, jako jsou mosty, tunely, světelné signalizace a další zařízení, zajišťuje Technická správa komunikací hl. m. Prahy (TSK).

ViOn, a.s.

Vion 3 14
Vieme, prečo sme dobrí


Keď sa povie ViOn Zlaté Moravce, väčšine ľudí okamžite napadne futbal. FC ViOn Zlaté Moravce je totiž stálou súčasťou našej najvyššej futbalovej súťaže.

Železiarne Podbrezová, a.s.

zeleziarne podbrezova 3 14
Inovované technológie sú naším esom v rukáve


Hutníctvo a metalurgia sa na Horehroní udomácnili už pred viac ako 174 rokmi. Za tento čas si Železiarne Podbrezová, a.s., získali postavenie jedného z lídrov v rámci svetových producentov bezšvíkových oceľových rúr.

Vítkovické slévárny, s.r.o.

Vitkovicke slevarny 3 14
Rostoucí společnost s bohatou historií


Historie Vítkovic je velmi bohatá. Její počátky se začaly psát již v roce 1828, kdy byly ve Vítkovicích založeny první železárny a začala zde fungovat hutní výroba. Roku 1843 koupil železárny vídeňský bankéř Salomon Mayer Rothschild.

HBPO Slovakia, s.r.o.

HBPO 3 14
Stabilný partner výrobcov automobilov


Je známym faktom, že názor o cudzom človeku si vytvárame z veľkej miery podľa prvého dojmu. Niečo podobné môžeme povedať aj o našich štvorkolesových tátošoch a ich „tvári“.

Teplárny Brno, a.s.

Teplarny Brno 3 14
Chceme našim zákazníkům nabízet komplexní řešení v oblasti dodávek tepla


Akciová společnost Teplárny Brno zásobuje teplem a elektrickou energií téměř 4-tisíce odběrných míst prakticky po celém Brně s výjimkou několika okrajových městských částí.

Plzeňská teplárenská, a.s.

Plzenska teplarna 3 14
Energia z biomasy a komunálneho odpadu


Na Slovensku a v Čechách nie je veľa miest, ktoré by sa mohli pochváliť tak prepracovanou stratégiou vo výrobe tepla, energie a v oblasti odpadového hospodárstva, akú ponúka Plzeňská teplárenská, a.s.

ŠKO-ENERGO, s.r.o.

sko energo 04 14
Cenu tepla držíme dlouhodobě na přijatelné a stabilní úrovni


Výroba automobilů je životně závislá na pravidelné a hlavně spolehlivé dodávce tepla a elektrické energie.

ŠKODA AUTO, a.s.

SKODA Auto 4 14
Na hranici maximálnej výrobnej kapacity


Automobily značky ŠKODA majú dlhú tradíciu v Čechách a na Slovensku, ale s úspechom prerazili aj vo svete. V roku 2012 bolo na trh dodaných viac ako 939 200 vozidiel, čo je 6,8-% nárast v porovnaní s predošlým rokom.

Bilfinger Industrial Services Czech s.r.o.

Bilfinger Industrial services 4 14
Rok 2014 ve znamení návratu k tradiční činnosti


Společnost Bilfinger Industrial Services Czech se zaměřuje především na průmyslovou údržbu a výstavbu výrobních jednotek v chemickém a petrochemickém průmyslu i energetice.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...