1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Remeslo strojal, s.r.o.

Remeslo 19
Vysoká odbornosť zamestnancov, kvalita a presné termíny dodávok

Spoločnosť Remeslo strojal, s.r.o., je súčasťou skupiny vystupujúcej pod značkou REMESLO. Už vyše 15 rokov sa zaoberá strojárskou výrobou a jej činnosť zabezpečuje 9 výrobných stredísk (Oceľové konštrukcie, Žeriavy, Dopravná technika, Údržba, Generálne opravy elektrolyzérov, Veľké stroje, Odlievareň, Zváračská škola a Mechanik). Podniky patriace pod zoskupenie REMESLO rozvíjajú svoje aktivity v stavebníctve, doprave, strojárstve a cestovnom ruchu. „Firma Remeslo strojal je najväčšou spoločnosťou Skupiny.

MEGATECH Industries Hlinsko, s.r.o.

Megatech industries Hlinsko 19
Dobré vztahy s klienty jsou založeny na komunikaci

Historie společnosti MEGATECH Industries Hlinsko, s.r.o., sahá až do roku 1943, kdy vznikl podnik ESA Hlinsko. Ten byl později sloučen se závodem Elektro Praga. Právě zde dnes sídlí společnost MEGATECH Industries Hlinsko, s.r.o., jejíž bývalý generální ředitel Milan Hrubo nám v rozhovoru přinesl aktuální informace o produktovém portfoliu a výrobních procesech v této firmě.

Mann + Hummel (CZ), v.o.s.

Mann Hummel
Oddeľuje škodlivé veci od vecí užitočných

Tak znie motto skupiny MANN+HUMMEL, ktorá sa od svojich počiatkov zameriava na čističe vzduchu, vstrekovacie a filtračné systémy. Centrála rodinného podniku sídli v nemeckom Ludwigsburgu. Celosvetovo zamestnáva Skupina viac ako 20-tisíc ľudí a pôsobí vo viac ako 80 lokalitách a 30 krajinách. K tomu treba pripočítať aj zhruba tisíc výskumných a vývojových špecialistov, neustály rast a stovky filtračných vložiek vyrobených za sekundu, čo je výsledok vyše 75-ročnej existencie MANN+HUMMEL.

Kovoflex, spol. s r.o.

kovoflex 19
Pripravujú produkt s vyššou pridanou hodnotou

Spoločnosť KOVOFLEX, s.r.o., so sídlom vo Veľkom Blahove založil v roku 1995 Jozef Tóth z Dunajskej Stredy. Firma sa zaoberá kovovýrobou – výrobou súčiastok k prívesným vozíkom. Výrobky vyhovujú najprísnejším európskym normám a spoločnosť pracuje s certifikovaným systémom riadenia kvality podľa normy ISO 9001:2016.

Povodí Labe, s.p.

Povodi Labe
Vodní nádrže fungují perfektně, ale musíme stavět další

Období, které uteklo jako voda. Tak hodnotí Marián Šebesta působení ve funkci generálního ředitele státního podniku Povodí Labe, jehož řízení se ujal v roce 2013. Za více než 5 let provedl podnik restrukturalizaci, jejímž cílem byl úspornější a transparentnější provoz. Vodohospodáři na Labi ovšem v posledních letech čelí výzvám i v dalších oblastech.

Správa silnic Moravskoslezského kraje, p.o.

Výzvou jsou chytré technologie i kůrovcová kalamita

Plnoletost neboli 18 let činnosti letos završí Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace, která podle svého ředitele Tomáše Böhma ušla velký kus cesty. Dnes už nikdo nepochybuje o potřebě budovat a modernizovat silniční síť, která přímo úměrně zvyšuje dostupnost, konkurenceschopnost i atraktivitu regionu, kde se krajská správa stará o více než 2700 kilometrů silnic II. a III. třídy.

Systemair Production, a.s.

Kvalitné vzduchotechnické prvky pre vašu prácu a domov

Globálny dodávateľ vzduchotechnických a klimatizačných zariadení Systemair vznikol už v roku 1974 vďaka pokrokovej myšlienke spojenej s vývojom a zavádzaním potrubného radiálneho ventilátora, ktorý zjednodušil ventilačné systémy. Podnikateľskou filozofiou firmy je motto „Priamou cestou“, ktoré vzniklo z tohto počiatočného produktového konceptu. Odvtedy sa sortiment spoločnosti výrazne rozrástol a zahŕňa ventilátory, vzduchotechnické jednotky, vzduchové clony, vykurovacie zariadenia a hasičskú techniku. Začiatkom roka 2012 sa produktové portfólio firmy rozšírilo aj o chladiace systémy.

SWEP Slovakia, s.r.o.

swep 17
Realizujeme veľmi úspešný príbeh

Spoločnosť SWEP stojí na čele rozvoja inovácií a moderných technológií. So zameraním na efektívne využitie energie a materiálu si získava obľubu po celom svete a patrí k vedúcim dodávateľom kompaktných výmenníkov tepla. Na Slovensku sa spoločnosť etablovala v roku 2005.

Ústav hematologie a krevní transfuze Praha

ustav hematologie cr 19
Oceňuje zaměstnance pro jejich solidaritu a nasazení

Ústav hematologie a krevní transfuze Praha (ÚHKT) je největší hematologické centrum v České republice, které zde působí už téměř 70 let. O pacienty se v této instituci starají špičkoví lékaři a rozvoj a kvalitu péče zajišťuje tým 80 vědců.

VÁHOSTAV - SK, a.s.

Vahostav 17
Rokmi overená kvalita

Na slovenskom trhu pôsobí akciová spoločnosť VÁHOSTAV - SK od roku 1954. Za toto obdobie vznikli pod jej taktovkou viaceré celospoločensky významné stavby: Liptovská Mara, Vodné dielo Žilina, najvyšší diaľničný most na Slovensku – Valy na Kysuciach alebo takmer dvojkilometrový most nad Hričovskou priehradou.

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

zapadoslov vodaren spol 18
Rast tržieb pokračoval aj v minulom roku

Západoslovenská vodárenská spoločnosť (ZSVS) bola založená v decembri 2002. Jej prioritnou činnosťou je zásobovať obyvateľstvo, priemysel, poľnohospodárstvo a ďalších spotrebiteľov pitnou a úžitkovou vodou z verejných vodovodov. Ďalším predmetom jej podnikateľskej činnosti je aj odvádzanie a čistenie odpadových vôd vypúšťaných do verejnej kanalizácie.

Wanzl, s.r.o.

Wanzl 19
Maloobchod je stále ve středu našeho zájmu

Prioritou společnosti Wanzl, s.r.o., dlouhodobě zůstává oblast nakupování a prodeje. Firma, jejíž roční obrat se pohybuje kolem 1,3 miliard korun, pečuje o dlouhodobé vazby se svými zákazníky. Nejen v oblasti maloobchodu reaguje na nové trendy. „Dá se říct, že maloobchod nyní prochází druhou revoluční vlnou srovnatelnou se zavedením samoobslužného systému prodeje.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...