1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pripojte sa:

Facebook

Chemkostav, a.s.

chemkostav 1 14
Každá stavba stojí na ľuďoch


Keď mastný papier na kolenách robotníka, kus slaniny a turecký posed počas obeda na stavbe rozčúlia manažéra, môže to veštiť, že ide o človeka, ktorý má nie bežnú podnikateľskú filozofiu. Práve taký je Ing. Tibor Mačuga, predseda predstavenstva Chemkostav, a.s., Michalovce.

CEMMAC, a.s.

CEMMAC 1 14
Úspešní v tvrdom biznise


Spoločnosť CEMMAC, a.s., z Horného Srnia pôsobí v oblasti stavebníctva a výroby cementu už desiatky rokov a za ten čas si vybudovala stabilnú pozíciu na našom trhu. Nepriaznivá situácia v slovenskom stavebníctve a tvrdé konkurenčné prostredie v tomto odvetví kladú nové výzvy do riadenia tohto podniku.

Slovenský vodohospodársky podnik, š.p.

SVP 1 14
Našou doménou je starostlivosť o vodné toky


Správcu vodných tokov a povodí na Slovensku reprezentuje Slovenský vodohospodársky podnik, ktorý je zaradený medzi strategicky dôležité štátne podniky. V čase hroziacich globálnych zmien klímy vie vo vodnom hospodárstve SR pôsobiť ako racionálny hospodár.

ČEZ Teplárenská, a.s.

CEZ teplarenska 1 14
Potenciál vidí v úsporách tepelné energie


Poptávka po tepelné energii ze strany domácností klesá. Společnost ČEZ Teplárenská na situaci reaguje rozšiřováním služeb, mj. i z oblasti úspor energií. Na otázky odpovídal místopředseda představenstva a obchodní ředitel Ing. Petr Hodek, MBA.

ŠKODA PRAHA Invest, s.r.o.

Skoda praha invest 1 14
Popri klasických elektrárňach by nemali chýbať ani jadrové


V posledných rokoch stála ŠKODA PRAHA Invest, s.r.o., za vznikom mnohých veľkých energetických zariadení v Čechách a na Slovensku. Je pokračovateľkou viac ako pol storočia trvajúcej tradície úspešnej výstavby jadrových a tepelných elektrární v týchto dvoch malých štátoch uprostred Európy.

Elektrárna Chvaletice, a.s.

El Chvaletice 1 14
Nový majitel chystá rozsáhlou modernizaci


Hnědouhelná Elektrárna Chvaletice o celkovém instalovaném výkonu 800 MW změnila v září 2013 majitele. Severní energetická, a.s, plánuje zásadní modernizaci a ekologizaci elektrárny. A to i přesto, že zdroj využívá nejzdařilejší systém odsíření hnědouhelných elektráren v České republice.

Elektroenergetické montáže, a.s.

EEM 1 14
Veľké výzvy prijímame zodpovedne


Súčasná história spoločnosti Elektroenergetické montáže, a.s., (EEM) sa začína písať v roku 2003 v podobe dcérskej spoločnosti Stredoslovenskej energetiky. Doposiaľ pôsobila ako jedna z jej stavebno-montážnych divízií.

Hansen Electric, spol. s r.o.

Hansen electric 1 14
Inováciami proti recesii v banskom priemysle


Banský priemysel a predovšetkým samotná práca v podzemí patria medzi veľmi náročné a rizikové činnosti. Spoločnosť Hansen Electric, spol. s r.o., je popredným výrobcom elektrozariadení, ktoré sú pre svoju kvalitu a bezpečnosť s obľubou využívané v mnohých kútoch sveta.

BSH Drives and Pumps, s.r.o.

BSH Drives Pumps 1 14

Najlepšie motory nie je počuť

Východ Slovenska je krajom, kde sa spojili v jednom závode dve silné mená. Spoločnosť BSH Drives and Pumps, s.r.o., Michalovce je dcérskou spoločnosťou BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH, ktorá vznikla v roku 1967 ako Joint Venture medzi spoločnosťami Robert-Bosch GmbH, Stuttgart a Siemens AG, Berlín a Mníchov.

Hella Slovakia Front-Lighting, s.r.o.

Hella svk fron-lighting 1 14
Byť technologickým lídrom je náročné, ale krásne


Kočovecká fabrika patrí do koncernu HELLA už od roku 2003. Pri Novom Meste nad Váhom prakticky z ničoho vyrástol špičkový závod, z ktorého vychádzajú svetlomety známe automobilkám na celom svete.

KDK Automotive Czech, s.r.o.

KDK automotive 1 14
Na trhu je pre kvalitu stále dosť miesta

V Tachove pôsobí od 23. septembra 2013 spoločnosť KDK Automotive Czech, s.r.o. Mohlo by sa zdať, že ide o nového hráča na poli automotive, no jeho korene na tomto území sú zapustené hlboko a siahajú až do roku 1995.

EuWe Eugen Wexler ČR, s.r.o.

Euwe eugen wexler CR 1 14
Zapájame zamestnancov do diania v podniku


Spoločnosť EuWe Eugen Wexler ČR, s.r.o., sa zameriava predovšetkým na výrobu plastových výliskov a úspešne sa jej darí čeliť súčasnej kríze v automobilovom priemysle.

PREDPLAŤTE SI

Nenechajte si ujsť...